Торгівля в Україні за коронакризиса впала до мінімуму за 4,5 року

З-за коронакризиса роздрібна торгівля в Україні в квітні 2020 року знизилася майже на 15% порівняно з квітнем минулого року.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Це – найнижчий показник за майже 4,5 року. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць.

Торгівля в Україні

“У квітні роздрібна торгівля в Україні обвалилася на 14,9% до квітня минулого року, це 53 місячний мінімум. Але за період січень-квітень 2020 року торгівля ще приростає на 3,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року”, – написав економіст.

Найбільше роздрібна торгівля за січень-квітень 2020 року у фізичних обсягах зросла (%):

  1. Київська +10,5

  2. Запорізька +9,8

  3. Дніпропетровська +8,6

  4. Одеська +6,7

  5. Волинська 6,3

Найменші темпи приросту роздрібної торгівлі за січень-квітень 2020 року у фізичних обсягах (%):

  1. Закарпатська -11,5

  2. Чернівецька -9,9

  3. Луганська -5,2

  4. Івано-Франківська 0,1

  5. Сумська 0,1

“Зміна обсягів роздрібної торгівлі є одним з найважливіших показників, який показує зміну ситуації у населення в регіоні. Оптова і роздрібна торгівля з ремонтом автотранспортних засобів і мотоциклів у II-му кварталі 2019 забезпечили 13,71% доданої вартості у ВВП України”, – пояснив Компанієць.

Торгівля в Україні

Як повідомляв PROZORO.NET.UA в Україні приблизно вже влітку закінчиться карантин. Після цього економіка почне поступово розвиватися. Зараз аналітики називають три сценарії розвитку ситуації.

Колишній міністр економіки Тимофій Милованов запропонував три речі, які має запровадити влада, щоб вивести Україну з кризи на тлі спалаху коронавіруса.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение