Світові ціни на нафту піднялися вгору

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

У четвер ціни на нафту Brent і WTI на світових ринках рвонули вгору від рівнів, на яких закріпилися в останні кілька діб.

Про це свідчать дані лондонській біржі ICE.

Липневі контракти на сорт Brent з ранку торгуються на рівні 36,2 долара за барель, на піку вони досягали 36,66 долара. Це максимум з 10 березня.

Ціна на нафту Brent

Ціна на сорт WTI піднялася до 34,16 долара за барель, на максимумі було 34,36 долара. Востаннє техаська нафта коштувала більше 10 березня.

Ціна на нафту WTI

З початку травня, коли набула чинності угода про обмеження видобутку в форматі ОПЕК+, ціни зросли більш ніж на третину.

За даними Reuters, ціни на нафту ростуть у четвер, оскільки несподіване скорочення запасів у США минулого тижня і зниження виробництва найбільшими видобувними країнами послабили побоювання з приводу надлишку пропозиції.

Разом з тим побоювання про глобальної рецесії, викликаної епідемією коронавіруса, обмежують зростання нафтових котирувань.

Brent зростає другу сесію поспіль, а підйом котирувань WTI триває вже шостий день торгів поспіль.

Запаси нафти в США знизилися на 5 мільйонів барелів за тиждень, що завершився 15 травня, хоча опитані аналітики очікували зростання на 1,2 мільйона барелів. Тим часом запаси на терміналі в Кушинга впали на 5,6 мільйона барелів.

Підтримку цінам також надають дані про відвантаження нафти, що вказують на те, що країни ОПЕК+ дотримуються домовленості про зниження видобутку на 9,7 мільйона барелів на добу.

“Якщо не буде сюрпризів у плані другої або третьої хвилі вірусної атаки, а ключові члени ОПЕК+, зокрема Саудівська Аравія, поглиблять скорочення, ми очікуємо, що поступове відновлення продовжиться в другому півріччі”, – сказав Віктор Шам з IHS Markit.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA 20 травня світові ціни на нафту вперше за довгий час подолали позначку в $36 за барель. Вартість марки Brent з поставкою в липні в середу, 20 травня, піднялася до $36,05.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение