Сенцов назвав загрозу для режиму Путіна в Криму

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Репрессиих проти кримських татар в тимчасово окупованому Криму свідчать про те, що в цих людях російський президент Володимир Путін бачить головну загрозу своїй владі.

Про це на особистій сторінці в Facebook написав український режисер, колишній в’язень Кремля Олег Сенцов, виступаючи в підтримку незаконно ув’язнених окупантами жителів захопленого півострова.

Олег Сенцов

“Однією з великих груп заручників Кремля є кримські татари. Путін дуже не хоче їх звільняти, тому що це найбільша загроза стабільності його режиму в Криму. Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх хлопців і говорити про них вголос”, – написав він.

“А ще можна засипати російську прокуратуру листами. Підтримаємо сьогодні Сервера Мустафаєва і будемо вимагати від Росії його звільнення”, – закликав Сенцов під фото кримськотатарського правозахисника, який перебуває в катівнях загарбників вже два роки.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA раніше Сенцов зізнався в ненависті до Радянського Союзу. Він звинуватив його творців в тому, що вони поклали на вівтар громадянської війни мільйони життів, щоб спробувати здійснити утопічну ідею.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение