Питання Донбасу зрушиться з мертвої точки – Кулеба

2 червня в Берліні відбудуться переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі, в яких українська делегація візьме участь в зміненому складі.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

“Україна не буде пасивною в мінському процесі. Ми будемо виступати з ініціативами, з кроками, які дозволять зрушити справу з мертвої точки і йти шляхом мирного врегулювання і деокупації Донбасу”, – заявив в ефірі ObozTV міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Ми давно домовилися з міністром закордонних справ Німеччини Хайко Маасом про те, що я здійсню цей візит. Я дуже сподіваюся, що поїду не сам, а з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Основна тема, яку ми будемо обговорювати – це мирне врегулювання на Донбасі та протидію російської агресії”, – повідомив міністр.

Він додав, що склад української делегації “суттєво підвищено”. “Крок у відповідь ми чекаємо від російської делегації”.

Кулеба розповів, що в Берліні буде підніматися і питання Криму. “Перш за все, в контексті політичних в’язнів Кремля – українців, яких незаконно утримують на території окупованого Криму. Більшість з них – кримські татари”, – сказав глава МЗС.

Питання Донбасу зрушиться з мертвої точки – МЗС України

Як повідомляв
PROZORO.NET.UA раніше керівник Офісу президента Андрій Єрмак зазначив, що на наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи як “представники Донбасу”
будуть запрошені переселенці з Луганська і Донецька, які зараз проживають на підконтрольних Україні територіях.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение