Охоронець Єльцина розповів, хто привів до нього Путіна

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Зять другого президента Росії Бориса Єльцина Валентин Юмашев, звів його з нинішнім лідером РФ Володимиром Путіним.

Про це в інтерв’ю “Гордону” розповів колишній начальник служби охорони Єльцина Олександр Коржаков. Він назвав Юмашева, який встиг побувати головою Адміністрації президента РФ і його радником в 90-х роках, “потрійним агентом”. Більш того, Путін, за його словами, зумів домогтися статусу наближеного і до нинішнього глави країни-агресора.

“20 років з гаком Путін при владі, і 20 років Юмашев є у нього помічником. Нещодавно тільки це відкрилося. А це дуже впливово. Мало того, що у тебе кабінет, машина з мигалкою, телефони, зарплата не нижче, ніж у депутата, а вище навіть, може бути, з різними преміями… Він просто сам по собі жадібний”, – розповідає Коржаков.

“Мало того, що вони сімейним підрядом (він майже три роки сидів зі своєю дружиною)… Всі фінансові документи Єльцин підписував, тільки коли ніс голова адміністрації і радниця. А з чого, ти думаєш, половина “Москви-Сіті” (належить. – Ред.) Юмашеву? Але йому все одно мало. Він 20 років отримує зарплату помічника президента. Але Путіну не шкода. Він свою команду не кидає. Всіх, кого він прибирає, він робить помічниками”, – додав він.

Єльцин і Путін

kremlin.ru

За словами Коржакова, версія про те, що Путіна привів до влади олігарх Борис Березовський, не відповідає дійсності. Адже насправді за цим стоїть саме Юмашев.

“Юмашев, звичайно. Березовський з Єльциним зустрічався лише один раз. А решта все – казки… Він розповідав, що Єльцин з ним радиться, він постійно з ним зустрічається… Він радив Єльцину постійно, але тільки через Таню (дочка Єльцина. – Ред.). Таню він підгорнув по повній”, – згадує Коржаков.

За його словами, впливати на дружину Юмашеву вдавалося досить легко: достатньо було дарувати їй подарунки і заговорювати.

“Тому що вона сама-то трошки недалека, я б сказав, в політиці, і легко потрапляла на всі його вудки. Я ще раз кажу: те, що він потрійний агент, – це мало. Може, ще й більше”, – поділився своїми враженнями про Юмашеве екс-охоронець Єльцина.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA екс-радник Путіна і економіст Андрій Ілларіонов також заявив, що Путіна до влади привів не президент Борис Єльцин і навіть не представники КДБ, ГРУ або інших спецслужб. За його словами, ключову роль у преемническом процесі 1998-1999 років в Кремлі зіграли дві людини – донька Єльцина Тетяна Юмашева з чоловіком Валентином.

Читайте всі “Новини Росії” на PROZORO.NET.UA.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение