Названа несподівана користь сексу для схуднення

Щоб схуднути, можна не тільки обмежувати себе в їжі і займатися виснажливими тренуваннями, але і знайти більш приємні способи.

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Як з’ясувалося, секс може допомогти спалити калорії і схуднути. Про це повідомляє видання Cosmopolitan.

Скільки калорій спалюють поцілунки

Дослідження, опубліковане в American Journal of Medicine, показало, що за хвилину активних поцілунків можна спалити від 5 до 26 калорій. Все залежить від інтенсивності рухів: на легкі поцілунки енергія майже не витрачається, а от якщо згадати, що в особі 34 м’язи, і використовувати їх з максимальною віддачею, то і результат буде не тільки приємним але й корисним.

Прелюдія

В ній теж багато що залежить від рухів і інтенсивності. Наприклад, при ручних пестощах можна витратити до 100 калорій на годину.

Скільки калорій йде на секс

Дослідження 2013 року показало, що за 25-хвилинну сесію жінка в середньому витрачає 69 калорій. Оргазм призводить до прискореного серцебиття і підвищеного споживання кисню, так що для організму ці відчуття схоже на спортивному тренуванні.

Як раніше писав PROZORO.NET.UA одним з кращих вправ для швидкого зміцнення м’язів преса є вакуум. Він може допомогти зробити живіт плоским, а талію тонкою у рекордно короткі терміни.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение