На Буковину доставили вертоліт МВС для хворих COVID-19: яка ситуація в області

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

У Чернівецькій області приступив до цілодобового чергування санітарний вертоліт Мі-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Як повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України з посиланням на главу відомства Арсена Авакова, евакуація на такому вертольоті можлива на відстань 1200 км.

“За рейс може перевозити 4-6 хворих… Якщо ситуація загостриться, а лікарні будуть перевантажені, область скористається цією перевагою”, – зазначив Аваков.

Арсен Аваков і Максим Степанов

У свою чергу, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що зараз у Чернівецькій області виявлено 2842 хворих коронавірусом. Це близько 14% від загальної цифри по країні.

“Сьогодні я особисто відвідаю лікарні, визначені для лікування COVID-19. Перевіримо роботу закладів, стан забезпеченості їх усім необхідним для лікування хворих коронавірусом, поспілкуємося з медпрацівниками”, – сказав глава Мінохоронздоров’я.

Вертоліт МІ-8 брав участь у миротворчих місіях ООН і в останній раз працював в Республіці Малі. Його передали ДСНС на умовах безоплатного договору. Вертоліт обладнаний ізоляційної капсулою BIO-BAG EBV-30/40, біозахисними комплектами, знезаражувальним душем, ізоляційної камерою і спеціальним модулем, в якому фіксується капсула в польоті.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA станом на 21 травня в Україні зафіксовано 19 706 випадків коронавіруса. З моменту початку епідемії в країні від хвороби вже померло 579 осіб.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение