“Місяць ще доведеться борсатися”: Лукашенко заявив про “спад” коронавіруса в Білорусі

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що складна ситуація з коронавірусом збережеться в країні ще місяць.

Як повідомляє БелТА, за словами Лукашенка, Білорусі розслаблятися поки не можна, але наявні дані свідчать про те, що ситуація поступово поліпшується.

“Але ні в якому разі не розслаблятися. Треба орієнтувати наших лікарів. Вони молодці, так і Міністерство охорони здоров’я добре організує цю роботу. А головне, що ви вивчаєте щоденний досвід. Хотілося б, щоб ви витримали це. Напевно, поки ми остаточно не підемо від цього, місяць нам ще доведеться борсатися. Звичайно, не той рівень вже, трошки легше стало, але не розслаблятися”, – заявив білоруський лідер.

Олександр Лукашенко

Колаж

Він зазначив, що особливо у Вітебську і Мінську, які першими зіткнулися з вірусною проблемою, захворюваність вже йде на спад.

“Ви побували у Вітебську. Ми вийшли на плато і бачимо, що пішли на спад. Мінськ, Вітебськ – вони раніше, особливо Вітебськ, увійшли в цю проблему, і вони вже виходять. Ви бачите, що місця звільняються. Там, де ми резервували онкологічні, гінекологічні ліжка, ще якісь,-вони нам не потрібні, їх треба виводити, зачищати, вимивати”, – зазначив Лукашенко.

Він зазначив, що в країні обрали вірну стратегію приділяти пріоритетну увагу лікування пневмоній, незалежно від причин, що їх викликали, а не тільки коронавирусных: “Це була правильна стратегія. І ми сьогодні бачимо, що ці пневмонії, слава богу, пішли вниз”.

Тим часом, станом на 21 травня в країні зафіксовано 33371 випадків інфікування коронавірусом.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений, що в країні зуміють подолати коронавірус, в тому числі і “з божою допомогою”

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение