Метро в Києві з 25 травня запустять за новими правилами: що зміниться

  • Головною умовою при запуску роботи метро в Києві буде дотримання пасажирами безпечної дистанції.

  • Люди обов’язково повинні носити захисні маски і навіть рукавички.

  • Також перед входами на станції пасажирам буде проводитися вибіркове вимірювання температури.

  • Ще одне правило – обов’язкова дезінфекція всіх приміщень і рухомого складу.

  • У той же час про обмеження по кількості пасажирів у вагонах метро даних поки немає.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Метро в Києві знову почне здійснювати пасажирські перевезення вже з 25 травня, як було ухвалено Кабміном у рамках другого етапу пом’якшення карантину в Україні.

І хоча на сайті уряду досі не опублікований відповідний документ, у Київському метрополітені заявляють, що до запуску роботи підземки готові. Про це повідомляє “Сегодня”.

“Ми чекаємо, коли з’явиться офіційний документ ро відновлення роботи метрополітену в столиці. Але готові відкритися і працювати в звичайному режимі”, – говорить радник начальника Київського метрополітену Наталія Макогон.

При цьому з 25 травня в метро будуть діяти нові правила:

  • пасажири повинні будуть суворо дотримуватися дистанції в 1,5 метра, носити захисні маски і рукавички, дотримувати всі запобіжні заходи;

  • на станціях, перонах і біля кас співробітники метрополітену вже нанесли спеціальну розмітку, щоб люди трималися один від одного на безпечній відстані;

  • пасажирів будуть максимально інформувати про заходи безпеки в підземці всіма наявними каналами, в тому числі і аудіозаписами.

Макогон зазначила, що адміністрація метрополітену сподівається також на потужну підтримку поліції в питанні дотримання пасажирами масочного режиму.

Зі свого боку, в Госпродпотребслужбе Києва зазначають, що головними умовою при запуску роботи метро в столиці буде саме дотримання пасажирами безпечної фізичної дистанції. Ще одне правило – обов’язкова дезінфекція всіх приміщень і рухомого складу. Хоча в метрополітені стверджують, що проводять щоденну дезінфекцію вагонів спеціальним засобом, обробляються двічі в день і пасажирські зони.

Також із запуском роботи метро при входах на станції буде проводитися вибіркове вимірювання температури пасажирам. Знову-таки підкреслюється, що всі вони повинні носити захисні маски і навіть рукавички.

При цьому йдуть суперечки про необхідність обмеження і щодо кількості пасажирів у вагонах метро, як і в салонах наземного міського транспорту: трамваях, тролейбусах і автобусах.

“Пропонується, що у вагонах метро і наземному транспорті не повинно бути стоячих пасажирів. Наприклад, вагон метро розрахований на 40-54 сидячих місця. Зараз фахівці дискутують з цього питання, і буде введена така норма для підземки – остаточно не відомо”, – розповіли в столичній Госпродпотребслубе.

Додамо, що за дотриманням правил на транспорті стежитимуть співробітники метрополітену, “Київпастрансу” і вибірково Госпродпотребслужбы Києва.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • Раніше мер Києва Віталій Кличко пояснив, які правила будуть діяти під час пандемії COVID-19 в наземному громадському транспорті столиці, роботу якого планують відновити вже після 22 травня.

  • Стало відомо, що після відновлення роботи метро в Києві в рамках ослаблення карантину пасажири будуть користуватися тільки електронним квитком. В той же час вони зможуть використовувати набуті раніше зелені жетони протягом місяця з дати відкриття метрополітену.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение