Мер Черкас зібрався судитися з Зеленським через “бандита”

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Мер Черкас Анатолій Бондаренко готує позов до суду на президента України Володимира Зеленського, за те, що той назвав його “бандитом” і звинуватив у неефективній боротьбі з пандемією.

Відповідне звинувачення, нагадаємо, глава держави озвучив на своїй прес-конференції 20 травня. У той же час про реакції чиновника стало відомо з його коментаря до посту у Facebook медіа-юриста Валерія Макеєва.

“Подасть Бондаренко позов проти Зеленського за “бандита”? (І чи варто?) Як вважаєте?” – запитав він.

Зеленський і Бондаренко

В коментарях почала вестися дискусія: передплатники висловлювали переконання, що чиновник не піде на такий крок. Проте сам мер Черкас розвіяв сумніви.

“Вже готуємо”, – коротко написав Бондаренко під відповідним постом.

Скріншот

Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський заявив, що “не сяде за один стіл” з мером Черкас Анатолієм Бондаренком, назвавши його “бандитом”.

Пізніше Бондаренко відповів президенту Зеленському на слова про “бандита” і кримінальних виробництва.

Скріншот

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • Черкаська міськрада з 30 квітня вирішив вийти з карантину і відкрити роботу об’єктів торгівлі та сфери послуг. Фото відповідного рішення опублікували в мережі.

  • Після цього міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстко відреагувати на ослаблення карантину в Черкасах, а президент України Володимир Зеленський навіть пригрозив Анатолія Бондаренка “юридичними наслідками” за таке рішення.

  • У відповідь на це мер Черкас заявив, що його не залякати кримінальним переслідуванням за пом’якшення обмежувальних заходів.

  • Але незабаром в мережі згадали про те, що спочатку Бондаренко дотримувався зовсім іншої думки і підтримував рішення про суворому карантині у всіх регіонах України.

  • НАБУ початок розслідування проти мера Черкас Анатолія Бондаренка, яке стосується недостовірних даних у деклараціях.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение