Літаки НАТО перехопили російські бомбардувальники над Чорним морем

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

У вівторок, 19 травня, літаки повітряної поліції НАТО з Румунії, Болгарії та Туреччини перехопили авіацію Росії над водами Чорного моря.

Як повідомило Об’єднане командування ВПС НАТО в Facebook, два російські бомбардувальники Ту-22 у супроводі двох винищувачів Су-27 прямували в румунське повітряний простір.

Російська авіація нарвалася на винищувачі НАТО

Їм на зустріч піднялися два реактивних літаки Міг-21 ВПС Румунії, які не наближалися до російської авіації, але стежили за нею, рухаючись на південь, в декількох милях від берегової лінії.

“Оскільки вони продовжували свій політ поблизу повітряного простору НАТО, винищувачі Міг-29 ВПС Болгарії також злетіли, патрулюючи в декількох милях від російських літаків”, – йдеться в повідомленні.

Пізніше російський літак повернув на схід, прямуючи в повітряний простір Туреччини. Винищувачі TUAF F-16 турецьких ВПС двічі піднімалися, щоб простежити шлях російського літака уздовж південного узбережжя Чорного моря, перш ніж він повернув на північ.

“НАТО сповнена рішучості захистити свій повітряний простір і послала чіткий сигнал про здатність реагувати”, – підкреслили в Об’єднаному командуванні.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA після вояжу поблизу американської Аляски російські протичовнові літаки-розвідники Ту-142 засікли в районі західних узбереж Шотландії та Ірландії, а потім над Біскайською затокою.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение