“Колов голками”: фіналістка “Від пацанки до панянки” розповіла про жорстокість батька

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Зірка проекту “Від пацанки до панянки” (Новий канал) Настя Іваненко, яка також брала участь у першому сезоні реаліті, поділилася моторошним розповіддю про жорстокість свого батька.

Так, в четвертому сезоні реаліті Настя вирішила кардинально змінитися, позбувшись від гнітючої минулого. Дівчина потрапила у фінал “Пацанок”, і для остаточного перетворення їй знадобилося позбавитися від колишніх образ. Вона поділилася з PROZORO.NET.UA своєю історією.

Настя “Мівіна” Іваненко

Прес-служба Нового каналу

“Коли ми з учасницями реаліті були на Шрі-Ланці, то проводили обряд очищення від злих духів. Ланкійці вірять, що темні потойбічні сили заважають людині ставати краще. Згадала тата, який мене карав. За те, що я випадково розкидала голки, він ними колов мої ноги”, – вразила дівчина розповіддю.

Настя зазначила, що до обряду поставилася дуже серйозно. Коли її попросили стукати в барабан, відпускаючи минуле, вона “перейнялася до мурашок”.

Фіналістка реаліті “Від пацанки до панянки”

“Згадала, як сильно напивалася, чим доводила маму до істерик. Згадала колишнього хлопця, який повісився, і наші з ним погані відносини. Хотілося це все відпустити, викреслити з життя, щоб минуле більше мене не турбувало”, – підсумувала учасниця реаліті.

Настя Іваненко

Зазначимо, Настя Іваненко потрапила у фінал четвертого сезону “Від пацанки до панянки”. Разом з нею за перемогу будуть боротися ще три учасниці: Вікторія Альохіна, Євгенія Мазур і Юлія Чигринець. Фінал відбудеться на Новому каналі в понеділок, 25 травня.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA раніше героїня популярного реаліті “Від пацанки до панянки” (Новий канал) Вікторія Кошутина розповіла, що не виходить з дому через страх розправи, так як їй постійно погрожують.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение