Кличко сказав, що буде з тарифами на воду в Києві

Мер Києва Віталій Кличко відреагував на заяву “Київводоканалу” про наміри підвищити тарифи на водопостачання і водовідведення для мешканців столиці на 19%. Він сказав, що влада не дозволять зробити це.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це Кличко розповів під час брифінгу 21 травня, який транслювала прес-служба КМДА на своєму Youtube-каналі. Зазначається, що “Київводоканал” захотів підняти ціни з січня 2021 (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

“Ми не дозволимо підвищувати тарифи на холодну воду і водовідведення. У ситуації, коли Україна і Київ борються з пандемією, коли в країні діють обмеження, підвищувати ціну на життєво необхідну послугу – неприпустимо. Я в цьому переконаний”, – підкреслив Кличко.

Кличко сказав, що буде з тарифами на воду в Києві. Ілюстрація

“Ми розуміємо, що ціна на послуги формується за об’єктивним витрат. Зокрема, вартості електроенергії, зарплати персоналу та ін Але ми повинні врахувати і платоспроможність людей, яка значно знизилася через карантинних заходів”, – додав мер столиці.

Також він подякував жителів міста, які демонструють високу платіжну дисципліну.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA у 2021 році “Київводоканал” збирається підняти тариф на централізоване водопостачання та водовідведення на 19%.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение