Київ застряг у масштабних пробках за день до відкриття транспорту: де не проїхати

Київ 21 травня, за день до запуску наземного громадського транспорту в межах ослаблення карантину, зупинився в масштабних пробках. Причиною такого колапсу стало і те, що метро все ще залишалося закритим.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Водіям було важко рухатися на авто по центру столиці, так і на окраїнах. PROZORO.NET.UA з допомогою GoogleMaps дізнався, які дороги міста слід об’їхати, щоб не втратити багато часу (щоб подивитися карту, доскролльте до кінця сторінки).

Так, масштабні пробки скували вулиці Академіка Заболотного, Вадима Гетьмана, В’ячеслава Чорновола, Олени Теліги, Семена Скляренка, а також Новокостянтинівську. Схожа ситуація спостерігалася і на проспектах Голосіївському, Валерія Лобановського, Героїв Сталінграда та Степана Бандери.

Київ застряг у масштабних пробках за день до відкриття громадського транспорту. Ілюстрація

У центрі зупинилися бульвари Лесі Українки, Тараса Шевченка, проспект Перемоги, вулиці Жилянська, Хрещатик, Набережно-Хрещатицька, а також Петрівська алея. Пробки спостерігалися на Дарницькому і Північному мостах.

Ще складніша ситуація була на лівому березі. Там слід об’їхати проспекти Бажана, Визволителів, Соборності, Романа Шухевича, Броварський, Володимира Маяковського, Дарницького шосе, бульвар Перова, а ще вулиці Андрія Малишка, Генерала Жмаченка, Миропольскую, Братиславську, Оноре де Бальзака, Карла Маркса.

Карта пробок в Києві 21 травня

Карта пробок в Києві 21 травня

Карта пробок в Києві 21 травня

Карта пробок в Києві 21 травня

Як повідомляв PROZORO.NET.UA мер Києва Віталій Кличко пояснив, які правила будуть діяти під час пандемії COVID-19 в наземному громадському транспорті столиці, роботу якого планують відновити вже після 22 травня.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение