Електромобіль Mazda стає ближче до покупців

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

В сегменті електромобілів знову пожвавлення. Новий кросовер Mazda MX-30 вирушив у виробництво. Значить, покупці скоро почнуть отримувати свої довгоочікувані екземпляри.

Представлений в кінці 2019 року електрокар Мазда вийшов дуже незвичайним зовні. Головна деталь – орні двері в стилі знаменитого спорткара Mazda RX-8, який вже зняли з виробництва. В іншому електричний кросовер не схожий на інші моделі японського бренду і виділяється в лінійці.

Новий електромобіль Mazda MX-30

В першу чергу електромобіль Mazda MX-30 створювався для поїздок у міському середовищі. У всякому разі, саме так в компанії пояснюють запас ходу в 200 км, забезпечуваний батарейним блоком на 35 квтг. Міський житель рідко долає понад 50 км в день, тому проблем бути не повинно.

Новий електромобіль Mazda MX-30

Новий електромобіль Mazda MX-30

Єдиний електромотор розвиває потужність 145 к. с., а зарядитися від 0% до 80% на швидкісному терміналі можна за 40 хвилин.

Салон Mazda MX-30

Новий електромобіль Mazda MX-30

Mazda RX-8

Сектор електричних кросоверів постійно розширюється. Головними суперниками Mazda MX-30 стануть Hyundai Kona Electric і Kia e-Niro. Японський електрокар оцінили майже в 34 000 євро в Німеччині.

Hyundai Kona Electric

Kia e-Niro

Нагадаємо, PROZORO.NET.UA розповідав про крутому електромобілі від Xiaomi, який вже вирушив у виробництво і скоро з’явиться на дорогах.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение