Домашній інтернет від “Київстар” пропав у частини українців: в мережі відреагували

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

У багатьох користувачів пропав домашній інтернет від “Київстар”. Українці масово почали вимагати у компанії компенсацію.

Як повідомили в Facebook компанії, з ранку 21 травня пропало з’єднання із-за аварії.

“У частині абонентів зараз складності з деякими сервісами. Наші фахівці роблять все можливе, щоб якомога швидше відновити послугу домашнього інтернету”, – повідомила компанія. Всім користувачам, які відчули незручності”, пообіцяли компенсацію.

В Facebook компанія зазначила, що збій стався “з-за аварії”. У повідомленні компанії у Twitter кажуть, що орієнтовний час відновлення роботи мережі – сьогодні до 18:00.

У компанії відзначили, що додзвонитися до служби підтримки зараз складно. “Київстар” пообіцяв повідомляти новини та відповідати на питання в соцмережах.

У коментарях до публікації українці залишили обурені коментарі: “Терміново потрібно працювати, повідомте, коли відновитися інтернет? Додзвонитися зовсім неможливо”, “Коли відновиться робота інтернету? Ніякої смс про аварії, до операторів-ніяк додзвонитися на сайті чат-бот відключений. Що відбувається?”, “Київ. Не працює”.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA, 4G зв’язок від “Київстар” з’явився ще в 496 населених пунктах України.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение