День вишиванки 2020: як відзначають жителі Дніпра

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Щорічно в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У кожному куточку країни завжди проходили яскраві флешмоби і концерти. Але в цьому році з-за карантинного режиму всі масові заходи скасовуються.

PROZORO.NET.UA зібрав ТОП фотографій мешканців Дніпра, які відзначають День вишиванки і дотримуються традиції.

День вишиванки 2020

Народна правда

Журналіст з Дніпра Дарина Сухоніс-Табацька вважає, що головне – вишивка, яку носять в серці:

“З Днем вишиванки. Хтось забув, хтось купив. Але головне – вишивка, яку носите в серце”, – написала журналіст.

Головне – вишивка, яку носять в серці

Жителька Дніпра Вікторія Бичкова дотримується традиції і підкреслила, що українську традиційну одяг надягають все більше людей не тільки в нашій країні, а й по всьому світу:

“Традиційно День вишиванки відзначають щорічно в третій четвер травня.

День вишиванки – не офіційний і відносно молодий, проте дуже улюблений народний свято. У цей день прийнято одягати національне вбрання, куди б не довелося йти на роботу, на зустріч з друзями або куди-небудь. В цей день український традиційний одяг надягають все більше людей не тільки в нашій країні, а й по всьому світу”, – зазначила дніпрянка.

Мешканці Дніпра діляться фото у вишиванках

Дніпрянка Олена Забуга поділилася милими фотографіями з колективом, який також підтримує і відзначає День вишиванки:

“Люди, які поруч, та сама велика цінність для мене. Щастя бути разом з тими, з ким відчуваєш себе на одній хвилі. Іноді ми ще й одягаємося схоже. З Днем вишиванки!”, – написала Забуга.

День вишиванки відзначають багато жителів Дніпра

Дніпряни дотримуються традиції в цей свято

Рятувальник Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області Євген Панчук опублікував зворушливе фото з дочкою в День вишиванки.

Дніпряни публікують милі фото у вишиванках

Дніпрянин Філіп Свідерський відзначає День вишиванки на свіжому повітрі:

“У вишиванці на велосипеді ХВЗ “Україна”, ще й сам герб наш позаду. Гарного всім дня!”, – поділився Філіп.

Деякі городяни відзначають свято на свіжому повітрі

Як відзначають День вишиванки відомі люди Дніпра

Екс-голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов не зраджує своїм традиціям:

“Сподіваюся, що лише в цьому році маска буде підходити до вишиванці”, – написав Пригунов.

Гліб Пригунов не зраджує своїм традиціям

Гліб Пригунов не зраджує своїм традиціям

Крім того, екс-голова облради поділився спогадами з минулих років:

“У цьому році, на жаль, залишається тільки згадувати, як це було в минулі роки і представляти, як це буде в майбутньому!”, – додав Пригунов.

День вишиванки у минулі роки

День вишиванки у минулі роки

Помічник заступника мера Дніпра Антон Андрієнко в цьому році з-за карантину не відзначає День вишиванки, але все одно дотримується традиції:

“Вишиванка – генетичний код України. Хоча в цьому році і не вийшло у нас святкування Дня вишиванки з-за карантину, але я все одно надів її!”, – повідомив Андрієнко.

Вишиванка – генетичний код України

Начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровського міськради Руслан Мороз поділився фотографією в традиційній вишиванці на робочому місці.

Руслан Мороз дотримується традиції навіть на робочому місці

Лідер громадської організації “Державна ініціатива” Дмитро Ярош опублікував зворушливе фото з дружиною та онуком у традиційному одязі:

“Українці! З Днем вишиванки!”, – підписав фото Ярош.

Дмитро Ярош поділився зворушливим фото з родиною

Начальник Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області Андрій Кульбач поділився фотографією рятувальників, які навіть у період карантину дотримуються традиції Дня вишиванки:

“Давайте зберігати і примножувати українські традиції! У цьому році День вишиванки зустрічаємо з новими карантинними правилами, однак, як завжди, національний візерунок захищає нас! Хорошого і позитивного дня! Любіть і бережіть Україну”, – написав Кульбач.

Рятувальники Дніпра також відзначають День вишиванки

Директор КП “Госпітальєри Дніпра” Яна Зінкевич запустила власний Марш вишиванок у соціальних мережах:

“Друзі, вітаю всіх з Днем вишиванки! Вишиту сорочку українці одягали святкові і сумні дні, мирного життя і на війні. Історія зберегла свідчення про сміливців, які вдягнувся в український традиційний наряд у таборах, на засланні, і це тримало їх віру в найважчі часи.

В цьому році наш Марш вишиванок відбудеться у соціальних мережах: фотографуйтеся в вишитих сорочках і публікуйте фото з хештегом #деньвышиванки. Сьогодні як ніколи важливо ділитися позитивним настроєм з друзями та знайомими. Адже всі ми – велика родина. Підтримуйте один одного”, – повідомила Зінкевич.

Мешканці Дніпра запускають флешмоби в соцмережах

Екс-радник мера Дніпра Яника Мірило також поділилася фото у вишитому українським орнаментом плаття і привітала всіх з Днем вишиванки.

Екс-радник мера Дніпра Яника Мірило поділилася ніжним фото у вишиванці

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Грінчак дотримується традиції в цей святковий день.

Василь Грінчак дотримується традиції в цей день

Прес-секретар патрульної поліції Дніпра Людмила Копиленко в День вишиванки поділилася історією про свою тітку, яка займається рукоділлям:

“День вишиванки. На фото моя улюблена тітка, батькова сестра Зоя Луківна Орлова. Насправді у неї дуже багато робіт, а ще добре серце і працьовиті руки. З нетерпінням чекаю липня і закінчення карантину, щоб поїхати до неї на ювілей”, – повідомила Копиленко.

Зоя Луківна Орлова – чудова рукодільниця

Зоя Луківна Орлова – чудова рукодільниця

Екс-начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова поділилася спогадами з Дня вишиванки у 2016 році:

“А мені чомусь ось таких нас українок і українців захотілося запостити! Це був забіг у вишиванках в 2016 році. Наш національний стиль завжди піднімає настрій і додає сил. Навіть бігунам-аматорам”, – написала Карпеченкова.

Національний стиль завжди піднімає настрій

Патрульна поліція Дніпропетровської області також відзначає День вишиванки і не змінює українським традиціям:

“Ми – патрульні, ми – українці!

Ми служимо українському народові, підтримуємо культуру і не змінюємо споконвічних українських традицій.

Щодня ми носимо поліцейську форму, яка для нас більше, ніж просто одяг. Це – відповідальність і гордість за справу, яку робиш.

Поліцейська форма – це стиль нашого життя, а вишивка – стан нашої душі”, – повідомили в поліції.

Патрульна поліція Дніпропетровської області

Раніше PROZORO.NET.UA повідомляв про те, що останнім часом в Дніпрі збільшилася кількість змій. Їх можна зустріти на вулицях міста, так і в житлових приміщеннях. Городяни налякані ситуацією і бояться перебувати в громадських місцях. Стала відома причина появи змій у Дніпрі.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение