Блогерша Діденко вирішила збільшити груди: 2,5 місяці тому на її вечірці з сухим льодом загинули люди

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Російська блогерша Катерина Діденко, відома як “аптечний Ревизорро”, вирішила збільшити собі груди. 2,5 місяці тому на її вечірці з використанням сухого льоду загинули люди, в тому числі її чоловік Валентин.

Планова операція відбудеться 25 травня, написала вона у Instargam. Дівчина зізналася, що мріяла про це 10 років.

Катерина Діденко вирішила збільшити груди

peopletalk.ru

“25 травня у мене відбудеться планова операція по збільшенню грудей. Маленькі груди – це був мій комплекс з дитинства. Років до 20 я перестала соромитися, почала любити себе, за що вдячна Валентину. Любити – любила, але думки про пластику жили зі мною довгі роки”, – зазначила вона.

Діденко пояснила, що груди в першу чергу потрібна для годування дітей, додавши, що вона відгодувала своїх двох.

“З чоловіком ми домовилися, що операція відбудеться після третьої дитини. А вагітність ми планували на весну-літо цього року. Раз вже доля рознесла в пух і прах всі наші плани, і вже нічого не повернути – я вирішила зробити те, про що мріяла 10 років”, – додала дівчина.

Блогерша уточнила, що не збирається робити п’ятий розмір.

Катерина Діденко вирішила збільшити груди

Подивитися цю публікацію в Instagram

ПРО ОПЕРАЦІЮ.. 25 травня у мене відбудеться планова операція по збільшенню грудей. Маленькі груди – це був мій комплекс з дитинства. Років до 20 я перестала соромитися, почала любити себе, за що вдячна Валентину. Любити – любила, але думки про пластику жили зі мною довгі роки. . Я вважаю, що груди в 1 чергу потрібна для того, щоб годувати дітей. Я відгодувала двох діток. Настю – до 1.10 – завершили ГВ – тому що я дізналася про нову вагітність, і годувати стало боляче. Сашу – до 1.3 – він до цього віку вже їв всю їжу з дорослого столу, і відлучення пройшло максимально м’яко, без капризів. . З чоловіком ми домовилися, що операція відбудеться після 3 дитини. А вагітність ми планували на весну-літо цього року. . Раз вже доля рознесла в пух і прах всі наші плани, і вже нічого не повернути – я вирішила зробити те, про що мріяла років 10. Хтось вважає, що груди я збільшую для когось. Хлопців, я це роблю для себе. Я хочу дивитися в дзеркало, і щоб мені подобалося в ньому відображення. Мені зараз життєво необхідні позитивні емоції. Я не збираюся робити 5 розмір. Хоч після 2 ГВ вона ні краплі не обвисла – я просто хочу, щоб вона була. . Останні 5 років на 80% моє тіло надано моїм дітям – розумійте як хочете цю фразу, думаю, мами мене зрозуміють. Зараз я хочу зайнятися собою, своєю зовнішністю, зробити те, що не могла зважаючи на протипоказання: вагітність і ГВ. . Мені писали багато хірурги. Але, я вибирала сама, за відгуками моїх знайомих дівчат. На операцію я піду до @doctor.rust Ми зупинилися на круглих імплантатах, і швом під грудьми. Можна було б зробити і по ареолі, але доктор порадив саме під, щоб не травмувати молочну залозу (раптом у моєму житті будуть ще одні пологи), і щоб не розійшлося пляма з вітіліго. . Я ознайомлена з можливими ускладненнями. І йду на це свідомо. Хоч, операція і через кілька днів – я взагалі не переживаю🤷♀️

Публікація від Я Катя, аптечний РЕВИЗОРРО💊 (@didenko.katerina)

Як повідомляв PROZORO.NET.UA російська блогерша Катерина Діденко, відома як “аптечний Ревизорро” ледь не загинула і втратила чоловіка у п’ятницю, 28 лютого, святкуючи разом з гостями свій день народження в банному комплексі в Москві.

Її чоловік Валентин закупив 25 кг сухого льоду для басейну, щоб вечірка була ефектною. В її розпал лід висипали у воду, в результаті чого відбулася хімічна реакція і люди отримали отруєння. Всього померли три людини.

Читайте всі “Новини Росії” на PROZORO.NET.UA.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение