Україна отримає мільярд євро для подолання наслідків пандемії: Порошенко розкрив деталі

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Європейська Комісія незабаром оголосить рішення про надання макрофінансової допомоги Україні. Її розмір може перевищити мільярд євро.

Про це на своїй сторінці повідомив п’ятий президент, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко. За його словами, Україна увійшла в десять країн, яким передбачена допомога для подолання наслідків пандемії.

“Гарна новина від моїх друзів у Брюсселі. Зовсім скоро Європейська Комісія оголосить рішення про виділення макрофінансової допомоги в розмірі 3 млрд євро десяти країнам-партнерам для подолання наслідків епідемії коронавіруса. При цьому планується, що Україна може отримати понад 1 млрд євро”, – зазначив Порошенко.

“Це потужний прояв солідарності і підтримки нашої держави з боку Євросоюзу, ознака високої довіри та поваги, які перебудовувалися крок за кроком протягом попередніх років”, – переконаний Порошенко.

“Сподіваюся, що українська влада зможе швидко зняти всі перепони до відновлення співпраці з МВФ і відкрити шлях для отримання цієї необхідної допомоги від наших європейських партнерів”, – зазначив п’ятий президент.

Порошенко також підкреслив, що фракція “Європейська солідарність” вимагає провести на цьому тижні позачергове засідання Верховної Ради для прийняття так званого банківського закону.

Раніше PROZORO.NET.UA повідомляв, що Петро Порошенко закликав владу ввести страхування медичних працівників на випадок захворювання коронавірусом і вніс відповідні пропозиції в парламент.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение