Якими препаратами в Україні лікують коронавірус

В Україні для лікування коронавіруса використовують ряд препаратів, які у світі показали позитивний ефект.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Список ліків назвала в інтерв’ю “Апострофу” лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук, асистент кафедри інфекційних хвороб з эпидемиологией Сумського державного університету Оксана Чемич.

“Ми використовуємо препарати, які в світі показали позитивний ефект, сприяли тому, щоб зупинити розмноження (реплікацію) вірусу. Це гідроксихлорохін, хлорохін, делагіл. При важких випадках додаємо фавипиравир (відомий також як T-705 або Авиган). Друга група препаратів – лопінавір/ретинавир, які відомі під назвами Алувіа або Калетра і використовуються для хворих з ВІЛ, допомагають зменшити вірусне навантаження також при COVID-19. Можна використовувати у поєднанні озельтамивиром“, – розповіла Чемич.

Якими препаратами в Україні лікують коронавірус

Також лікар-инфикционист повідомила, що для зменшення кількості запальних медіаторів імунної системи, використовується препарат Актемра, діюча речовина – тоцилизумаб.

“Ми використовуємо препарати разом з антибіотиками, оскільки не можемо виключити приєднання бактеріальної флори до вірусного запалення. Це може бути азитроміцин або інші антибіотики широкого спектра дії. На жаль, області забезпечені далеко не всім з перерахованих препаратів на даний момент”, – резюмувала Оксана Чемич.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA раніше Україна вирішила закупити ліки від коронавіруса, отримала успіх у США.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение