Чому від коронавіруса постраждали найбагатші країни світу: історик дав пояснення

Від пандемії коронавіруса страждають насамперед розвинені країни. Це пов’язано як з високим рівнем достатку населення, так і з щільністю його проживання.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це в інтерв’ю PROZORO.NET.UA заявив російський історик Андрій Зубів. За його словами, в країнах першого світу досить велика частина населення похилого віку, а коронавірус небезпечний для старших вікових груп.

“В останні сто років з’явилася маса засобів для продовження життя. Безсмертя ніхто не винайшов, але життя можна продовжувати. Люди похилого віку, які в минулі часи померли б від тієї чи іншої хвороби, доживають до 90, а то і до 100 років. Таких багато як раз в багатих країнах. Бідні країни цієї розкоші собі дозволити не можуть. Там люди помирають молодими. У тій же Африці середній вік – 20-30 років. А в Європі він досягає 50-ти років. Так що старші вікові групи особливо схильні коронавирусу і знаходяться під ударом”, – пояснив Зубів.

Друга ж причина, на його думку – скупченість населення. “Вона є і в бідних країнах, але поки коронавірус у них не розвинув свою руйнівну діяльність”, – підкреслив історик.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • В Україні за добу виявлено 343 нових випадків коронавіруса COVID-19, загальна кількість заражених досягло 5449. Помер 141 людина, 347 вилікувались.

  • В США хворі на COVID-19 пішли на поправку після застосування експериментального препарату “Ремдесивир”.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение