Wizz Air звільнить п’яту частину працівників, тим, хто залишиться – скоротить зарплати

Лоукост намагається пом’якшити вплив пандемії коронавірусу

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

перегляди

Угорський лоукост Wizz Air повідомив про свої плани скоротити штат компанії та зарплати працівникам для того, щоб пом’якшити вплив пандемії коронавірусу. Про це повідомляє FT.

Перевізник також попередив, що прибуток за фінансовий рік, який добіг кінця у березні, буде нижчим за прогнозований на 70-80 млн євро.

В компанії розповіли, що мають намір скоротити близько 1000 співробітників (19% від загальної кількості персоналу). Окрім того, в короткостроковій перспективі очікуються подальші міри по звільненню працівників у зв’язку з обмеженнями на перельоти, впровадженими країнами через коронавірус.

Видання повідомляє, що зарплатня головного виконавчого директора Йожефа Вараді, ради директорів та вищого керівництва буде зменшена на 22%, в той час як оплата пілотам, бортпровідникам та іншим працівникам – на 14%.

Наразі лоукост використовує всього 3% своєї продуктивності, яка була досягнута до епідемії коронавірусу.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) підрахувала, що третина працівників із загальної кількості у 2,7 млн робочих місць галузі була скорочена, або їх робота була призупинена.

Минулого тижня Lufthansa, друга за величиною авіакомпанія в Європі, попередила, що на відновлення світової авіатранспортної галузі піде кілька років. Раніше цього місяця авіаперевізник закрив свій лоукост Germanwings.

Також читайте

Клієнти Boeing скасували 150 замовлень на літаки 737 Max14 квітня 2020, 20:07

Світові продажі ПК обвалились до мінімуму 2013 року14 квітня 2020, 17:25

Доходи світових авіакомпаній скоротяться на $314 млрд через пандемію коронавірусу – IATA14 квітня 2020, 16:50

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение