«В Білорусі від коронавірусу не помер ні один пацієнт» – Лукашенко

За словами президента, люди вмирають від усупутніх захворювань

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в країні від коронавірусу не померла жодна людина: люди вмирають від хронічних захворювань, які посилюються на тлі COVID-19, передає БЕЛТА.

«Люди бояться. Тому я їм хочу сказати наступне: у нас в країні не померла жодна людина від коронавірусу. Жодна! Вони померли від букета хронічних хвороб, які у них були», – заявив він.

Як зазначив Лукашенко, громадяни вмирають від серцево-судинної недостатності, цукрового діабету, легеневої недостатності. «А потім ще там такі діагнози, що я прочитати навіть не можу. І додається коронавірус», – зазначив він.

На думку Лукашенка, коронавірусна інфекція – «це та атмосфера, в якій розвиваються їх хронічні хвороби». «Тому я кажу, що у нас чисто від коронавірусу жодна людина не померла», – підкреслив президент.

Лукашенко пообіцяв боротися за кожного хворого.

«Ніхто від коронавірусу в нашій країні не помре. Я публічно про це заявляю. Це моє тверде переконання, – заявив Лукашенко. – У Білорусі знають, як боротися з коронавірусом на прикладі досвіду китайських, американських і європейських колег. Ми вже знайшли комбінації ліків, щоб рятувати людей», – заявив він.

Місія ВООЗ працювала в Білорусі з 8 по 11 квітня для оцінки ситуації. Після закінчення роботи організація рекомендувала Білорусі посилити соціальне дистанціювання громадян. Про це заявив глава працювала в республіці місії ВООЗ Патрік О’Коннор. «Слід очікувати різкого зростання захворюваності, можливо, неодноразового. Потрібно вжити додаткових зусиль, щоб забезпечити здатність системи охорони здоров’я справлятися з зростаючим навантаженням», – заявив він.

Також Лукашенко заявив, що на православний Великдень обмежень у храмах вводитися не буде.

«Ще раз підкреслюю: ми дорогу до храму нікому не закриваємо. Це моя жорстка вимога. Ми нікому нічого не забороняємо. Ми це довели до керівництва всіх церков, конфесій. Хто хоче, той буде молитися, сходить в храм . Я буду в церкві. Це моя традиція», – сказав він.

При цьому він звинуватив російські ЗМІ в упередженості.

«Росія видає, що у нас і захворювання, і ховають інформацію… Ну і наші почали підхоплювати. Ми запросили Всесвітню організацію охорони здоров’я. А слабо всім покликати фахівців у країну? І ось так сказати: йдіть і подивіться, як у нас вони були. І що вони (ВООЗ – ред.) сказали – претензій до білорусів немає», – підкреслив глава держави.

Нагадаємо, Білорусь єдина серед усіх країн Європи так і не скасувала футбольний чемпіонат і не збирається цього робити.

Також читайте

«Дарниця» зареєструвала фармацевтичну субстанцію гідроксихлорохіну15 квітня 2020, 10:45

SkyUp перевозитиме медичні вантажі з Китаю в Італію15 квітня 2020, 10:05

В Україні за добу зафіксовано 392 нових випадки COVID-1915 квітня 2020, 09:36

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение