У Фірташа почали виробляти кисень для апаратів ШВЛ

Медичний кисень є побічним продуктом при виробництві азотних добрив

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

перегляди

На Сєвєродонецькому об’єднанні «Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, запущено виробництво промислових газів – аргону, азоту і кисню медичної якості, що використовується в роботі апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ). Про це повідомляє пресслужба підприємства.

«За своєю суттю виробництво і продаж промислових газів – не такий маржинальний бізнес, як, наприклад, виробництво азотних добрив. Але якщо у підприємства з’являється можливість заробляти на побічному продукті виробництва, ми будемо це робити. Підприємство диверсифікує свої джерела доходів і робить бізнес більш стійким. Ми збільшуємо кількість наших клієнтів, а також кількість ринків, на яких ми присутні», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова голови правління Сєвєродонецького об’єднання «Азот» Леоніда Бугайова.

У повідломленні зазначають, що підприємство отримує аргон вищого сорту (концентрація 99,99%) на установці «Аргон», яка працює у цеху виробництва аміаку 1-А. Потужність установки – 300 тонн аргону на місяць.

Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» зможе випускати 4500 тонн кисню медичної якості та 300 тонн азоту на місяць.

Наразі азот і кисень виробляються для внутрішнього споживання, зокрема, використовуються у технологічних схемах і при виробництві мінеральних добрив.

У 2013 році підприємство отримало ліцензію від Державної служби з лікарських засобів на виробництво і продаж медичного кисню. Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» інвестувало понад 200 тис. грн у запуск виробництва цього продукту.

Раніше в державному концерні «Укроборонпром» заявили про готовність передати приватним виробникам документи для виготовлення апаратів ШВЛ.

Також читайте

Тривалість карантину залежатиме від поведінки українців на Великдень – Зеленський14 квітня 2020, 21:30

Клієнти Boeing скасували 150 замовлень на літаки 737 Max14 квітня 2020, 20:07

Вакцину від коронавірусу в найближчий рік чекати не варто – ВООЗ14 квітня 2020, 19:10

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение