Світові продажі ПК обвалились до мінімуму 2013 року

Єдиним виробником, який прозвітував про збільшення поставок став Dell

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляд

Згідно з попередніми даними двох галузевих дослідницьких компаній, світові продажі ПК в першому кварталі різко обвалились. Про це повідомляє CNBC.

За даними Gartner, за перші три місяці року було відвантажено 51,6 млн ПК, що на 12,3% менше, ніж в минулому році. Це є найбільшим падінням поставок з 2013 року.

«Єдиним найбільш значущим фактором, який вплинув на зниження поставок ПК, був спалах коронавірусу, який призвів до збоїв в попиті та пропозиції на ПК», – сказав Мікако Кітагава, директор по дослідженням в Gartner.

За оцінками, близько третини населення світу знаходяться під тією чи іншою формою карантинних обмежень через пандемію COVID-19, оскільки уряди по усьому світу борються за стримування розповсюдження цієї інфекції.

За оцінками IDC, світовий обсяг поставок ПК в першому кварталі року склав 53,2 млн, що на 9,8% менше, ніж в 2019 році.

Хоча економічний вплив коронавірусу, ймовірно, продовжить впливати на продажі ПК в короткотерміновій перспективі, IDC очікує, що перспективи сектору покращаться, по мірі того, як компанії будуть більше інвестувати в обладнання для телекомунікації.

За даними Gartner, три найбільших виробника ПК – Lenovo, HP і Dell – зберегли свої позиції з точки зору долі на ринку, хоча HP продемонструвала різке скорочення світових поставок на 12,1%. Dell став єдиним постачальником, який повідомив про зростання, його поставки ПК виросли на 2,2% в першому кварталі.

Також читайте

У світі на коронавірус захворіло понад 2 млн людей15 квітня 2020, 09:05

«Всі знають, що там відбувається»: Трамп вирішив поки що припинити фінансування ВООЗ15 квітня 2020, 08:45

Тривалість карантину залежатиме від поведінки українців на Великдень – Зеленський14 квітня 2020, 21:30

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение