Стан медичної системи в Україні викликає тривогу – Степанов

Після великодніх свят буде розглянуто рішення про послаблення карантину

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляд

Міністр охорони здоровʼя України Максим Степанов 14 квітня провів брифінг, на якому повідомив про основні віхи проробленої на даний момент роботи для стримування епідемії коронавірусу COVID-19 в Україні.

Зокрема, він повідомив, що Верховна Рада внесла зміни до держбюджету та створила Фонд боротьби з коронавірусом у розмірі 64,7 млрд гривень, які підуть на додаткові виплати медичним працівникам, придбання медичного обладнання та інші виплати, пов’язані з коронавірусною кризою.

Також з минулого тижня Максим Степанов ініціював аудит вітчизняної медичної галузі. «Перевірка ще триває, але сигнали про стан медичної системи України, за словами міністра, є дуже тривожними», – йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що Верховна Рада внесла зміни до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», згідно з якими місцевій владі надано право залучати за контрактом медичних працівників для боротьби з COVID-19.

Степанов зазначив, що карантин в Україні буде послаблено при покращенні епідеміологічного стану в країні. Рішення буде проаналізовано та розглянуто після Великодніх свят.

Нагадаємо, станом на ранок 14 квітня в Україні зафіксовано 3372 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, свідчать дані Центру громадського здоров’я. З них 98 летальних, 119 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 270 нових випадків.

Також читайте

Тривалість карантину залежатиме від поведінки українців на Великдень – Зеленський14 квітня 2020, 21:30

Клієнти Boeing скасували 150 замовлень на літаки 737 Max14 квітня 2020, 20:07

Вакцину від коронавірусу в найближчий рік чекати не варто – ВООЗ14 квітня 2020, 19:10

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение