Передчасне ослаблення карантину може спровокувати другу хвилю захворювання – експерт

Епідеміолог прогнозує, що повного відкриття країн може не бути і в червні та липні

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляди

На переконання епідеміолога з Університету Гонконгу, країни ризикують спровокувати другу хвилю зараження коронавірусом, знявши існуючі карантинні заходи занадто рано.

Як повідомляє CNBC, по мірі того, як все більше країн спостерігають сплеск імпортованих випадків захворювання на COVID-19, страх перед другою хвилею інфікування ставить владу перед складним вибором,коли ослабити впроваджені обмеження, які нанесли удару по усім найважливішим економічним видам діяльності.

«… я думаю, терміни буде важко визначити. Жодна країна не захоче відкриватись надто рано, щоб не отримати масштабну другу хвилю», – сказав професор Університету Гонконг Бен Коуллінг.

«Я думаю, це буде дуже важко, тому що ми знаємо, що навіть країни, які здолають свою першу хвилю, матимуть проблеми з іншими країнами, які все ще борються з першою хвилею або вже спостерігають початок другої». – додав він.

В той час як число випадків коронавірусу, очевидно, скоротилось в таких країнах, як Китай та Сінгапур, обидві повідомили про зростання кількості завезених з-за кордону випадків за останні дні.

«Це дійсно буде дуже важко. Я гадаю, важливо продовжувати тестування, а також необхідним є соціальне дистанціювання. Так що повного відкриття може не бути в червні та у липні», – сказав Коуллінг.

За його словами, важливим уроком є досвід Гонконгу, Сінгапура та інших країн Азії, який свідчить про те, що імпортовані випадки можуть викликати великі проблеми для локального епідемічного контролю.

Нагадаємо: північно-східний кордон Китаю з Росією став передовою у боротьбі з відновленням епідемії коронавірусу, оскільки нові щоденні випадки захворювання досягнули найвищого рівні майже за шість тижнів. 

Також читайте

У світі на коронавірус захворіло понад 2 млн людей15 квітня 2020, 09:05

«Всі знають, що там відбувається»: Трамп вирішив поки що припинити фінансування ВООЗ15 квітня 2020, 08:45

Тривалість карантину залежатиме від поведінки українців на Великдень – Зеленський14 квітня 2020, 21:30

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение