“Одна “Мрія” – 5 рейсів Boeing!” У мережі розгорівся скандал з “літаків Зеленського”

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Блогер Олексій Давиденко розкритикував президента Володимира Зеленського за те, що необхідний для боротьби з COVID-19 вантаж з Китаю доставлявся не українським гігантом Ан-225 “Мрія”, а іншими літаками.

На своїй сторінці у Facebook він звернув увагу на те, що в Польщі українське судно доставило 100 тонн вантажу за раз.

“Зеленський в ефірі вважає пасажирські літаки з Китаю кожен вечір. 3-5-2-4. Пишається. У літак влізе 200 м3. Подивіться, як поляки везуть вантаж з Китаю. Один раз. 100 тонн. 1000 м3. Це ж українська вантажна “Мрія”, що належить ДП Антонов… вже Третій тиждень возить вантажі чужими пасажирськими літаками між рядів економ-класу, навіть не знімаючи крісла бізнес-класу. Розумник! Вважай далі літаки!” – обурений блогер.

Однак у коментарях багато користувачів посперечалися з ним, відзначивши, що, напевно, в уряді розглядали варіант з використанням Ан-225.

“Впевнений, що такі речі повинні коментувати експерти з авиалогистики, проте я знаю, що графік польотів “Мрії” розписаний на багато місяців вперед. Невиконання міжнародних контрактів – це дуже великі штрафні санкції”, – зазначив Дмитро Логгинов.

Політолог Олексій Голобуцький незабаром також звернув увагу на ситуацію, підтримавши позицію Давиденко.

“Один величезний свій транспорт – або купа рейсів чужим транспортом? Гроші своєї компанії – або виплати за оренду іноземцям? За необхідності забезпечити доставку все відразу – або розтягти процес на місяць? Завдання, з якої раз впорається не надто досвідчена особиста помічниця керівника навіть середнього компанії. У сенсі, завдання рівня не тупий добросовісної секретарки. Завдання, з якою не впоралася ціла команда Зеленського”, – написав він.

Як писав PROZORO.NET.UA в Україну незабаром прилетить ще 3 літаки з необхідним вантажем для боротьби з COVID-19. На наступному тижні очікується приліт ще 8 літаків.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение