Німецькі депутати відмовляться від підвищення зарплати через коронавірусну кризу

Вони вважають підвищення недоречним, поки населення переживає фінансові труднощі

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Зарплата німецьких депутатів  у липні зросла на 2,6% і може збільшитися до 10 345 євро, але в парламенті ФРН мають намір відмовитися від цього підвищення, передає Deutsche Welle.

Більшість депутатів німецького бундестагу виступає за відмову від підвищення зарплати у зв’язку з епідемією в країні коронавірусу COVID-19.

«Я впевнений, що ми знайдемо спільне рішення на майбутньому тижні», – заявив голова фракції Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) у бундестазі Рольф Мютценіх.

Глава фракції Лівої партії в бундестазі Дітмар Барч назвав такий крок символічним і само собою зрозумілим у світлі нинішньої ситуації.

 А голова парламентської фракції блоку ХДС/ХСС Ральф Брінкхаус висловив упевненість, що політики «не можуть жити, як і раніше, коли багато людей втрачають роботу або переходять на неповний робочий день».

Зараз депутати бундестагу заробляють 10 083 евро на місяць. Ця сума змінюється раз на рік 1 липня відповідно до індексу номінальної заробітної плати, що визначається Федеральним статистичним відомством.

У 2019 номінальна зарплата в країні зросла на 2,6%. Таким чином, після чергового підвищення парламентарії могли би отримувати 10 345 євро.

Нагадаємо, у Німеччині кібершахраї хотіли привласнити допомогу, яку влада країни платить підприємцям через коронавірусну кризу.

Також читайте

У світі на коронавірус захворіло понад 2 млн людей15 квітня 2020, 09:05

«Взяли коронавірус під контроль»: Німеччина, Австрія, Данія і Чехія послаблюють карантин14 квітня 2020, 13:23

В Німеччині вилікувалося більше половини хворих на коронавірус13 квітня 2020, 12:00

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение