Мінюст відкрив інформацію про покупців арештованого майна

Дані в аукціонах OpenMarket відкриті з 13 квітня

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Державний оператор продажу арештованого майна «СЕТАМ» від міністерства юстиції буде оприлюднювати інформацію щодо учасників та переможців торгів арештованим майном з 13 квітня. Про це повідомляє пресслужба міністерства юстиції з посиланням на слова очільника відомства Дениса Малюськи.

«Високий запит громадськості та ЗМІ на прозорість та відкритість державних аукціонів зумовили прийняття нами такого рішення. Разом з держпідприємством «СЕТАМ» ми відкрили інформацію про учасників та переможців електронних торгів арештованим майном», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова міністра.

У відомстві пояснили, що після закінчення аукціону буде оприлюднюватися прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи-переможця торгів, найменування юридичної особи, якщо переможцем є юридична особа.

Після того, як переможець розрахується за лот і статус аукціону зміниться на «торги відбулись» буде опубліковано відомості про всіх учасників аукціону (які зареєструвались на торги та подавали заявки), а саме: прізвище, ім’я та по батькові фізичних осіб, найменування юридичних осіб.

У випадку, якщо переможець не заплатив за лот, неперсоніфікований протокол переформовується системою і визначається новий переможець, інформація про якого також буде показуватися (протокол завантажиться автоматично на місце старого), та інформація про всіх учасників буде опублікована після розрахунку нового переможця.

Якщо електронні торги (враховуючи повторні електронні торги: другі та треті) не відбулися, то після зміни статусу третіх електронних торгів на «торги не відбулися» будуть опубліковані відомості про всіх учасників аукціону, а саме: прізвище, ім’я та по батькові фізичних осіб, найменування юридичних осіб.

Нагадаємо: «СЕТАМ» на своєму електронному майданчику OpenMarket запустив послугу з доставки майна по всій країні.

Також читайте

ПриватБанк перевиставив на аукціон OpenMarket 10 нафтобаз з уцінкою до 87% 6 квітня 2020, 11:05

ФГВФО знову виставив на продаж головний офіс банку «Надра»24 березня 2020, 15:25

НБУ проведе аукціон з продажу готівкового євро19 березня 2020, 10:58

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение