Криклій розповів, коли в Україні запустять громадський транспорт та метро

Міністр прогнозує повний запуск громадського транспорту в червні-липні

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляд

Міністр інфраструктури Владислав Криклій прогнозує, що повний запуск роботи громадського транспорту та метрополітену відбудеться в червні-липні. Про це він повідомив в ефірі OBOZREVATEL.TV.

«У разі позитивної динаміки, зменшення кількості хворих і смертей в результаті коронавірусу, ми будемо поступово зменшувати обмеження..Про конкретні терміни говорити дуже передчасно. Точно не раніше травня. Я б прогнозував червень-липень», – сказав Криклій.

Він також наголосив, що послаблення карантинних заходів залежатиме від дотримання українцями запроваджених обмежень та динаміки поширення коронавірусу в Україні.

«Усе залежить, у тому числі, від кожного з нас: наскільки адекватно ми ставимося до обмежень, як ми їх дотримуємося, в тому числі самоізоляції, як ми дотримуємося маскового режиму. Ми не їздимо на вихідні святкуватиме на шашлики з рідними і близькими, не ставимо під небезпеки всіх оточуючих, а робимо це все дистанційно», – додав Криклій.

Нагадаємо: Кабінет Міністрів дозволив у період карантину перевозити пасажирів певних категорій в громадському транспорті в межах кількості місць для сидіння, таким чином вдвічі збільшивши допустиму кількість пасажирів в одному транспортному засобі.

Також читайте

У МОЗ показали динаміку поширення коронавірусу в Україні по областям15 квітня 2020, 11:00

«Дарниця» зареєструвала фармацевтичну субстанцію гідроксихлорохіну15 квітня 2020, 10:45

SkyUp перевозитиме медичні вантажі з Китаю в Італію15 квітня 2020, 10:05

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение