Іран не може розшифрувати «чорні скриньки» збитого українського літака через коронавірус

Експерти з інших країн не можуть прибути в Ісламську країну для роботи над скриньками

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

«Чорні скриньки» збитого Іраном українського «Боїнга» потрібно розшифровувати в присутності експертів кількох країн, однак обмежувальні заходи через пандемію COVID-19 не дозволяють їм прибути в Іран, пише Deutsche Welle.

Стрімке поширення COVID-19 по планеті вплинуло і на розслідування катастрофи українського літака МАУ під Тегераном. Канада і ще кілька країн, громадяни яких загинули в результаті катастрофи, попросили Іран перенести на більш пізній термін розшифровку бортових самописців авіалайнера – у зв’язку з обмеженнями, введеними для боротьби з інфекцією, заявила Рада Канади з транспортної безпеки в неділю, 12 квітня.

Іран перед цим зв’язався з зацікавленими сторонами, щоб дізнатися, коли в країну прибудуть фахівці, здатні допомогти розшифрувати дані «чорних скриньок».

У відповідь на запит Канада запевнила Іран, що «з нетерпінням чекає скачування і розшифровки даних». Однак при цьому необхідна присутність експертів з кількох країн, тому розшифровку слід відкласти, поки не з’являться достатні умови для безпечної подорожі, підкреслила канадська сторона.

Як відомо, Boeing 737-800 «Міжнародних авіаліній України», що прямував з Тегерана до Києва, розбився вранці 8 січня незабаром після вильоту з іранської столиці. Жертвами катастрофи стали всі, хто знаходився на борту – 176 чоловік.

Пізніше Корпус вартових ісламської революції (КВІР) взяв на себе відповідальність за знищення лайнера, пояснивши, що літак був помилково прийнятий за ворожу крилату ракету.

Нагадаємо, тиждень тому іранський депутат заявив, що в Ірані насправді нікого не арештували за збиття українського літака.

Також читайте

Готуємося до гіршого: як депутати перекроїли держбюджет заради боротьби з коронавірусом15 квітня 2020, 11:30

У МОЗ показали динаміку поширення коронавірусу в Україні по областям15 квітня 2020, 11:00

«Дарниця» зареєструвала фармацевтичну субстанцію гідроксихлорохіну15 квітня 2020, 10:45

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение