Джефф Безос збагатився на $6,4 млрд за добу

Акції його компанії повернулись до свого історичного максимуму

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Статки найбагатшої людини світу Джеффа Безоса виросли за добу на $6,4 млрд завдяки тому, що акції компанії Amazon у вівторок, 14 квітня, відновили свій історичний максимум.

Як повідомляє Forbes, цінні папери Amazon подорожчали на 5,3% і досягли найвищої на даний момент для себе ціни в $2283 за акцію. З початку року вони подорожчали на 20%, що набагато вище, ніж середній показник в рамках індексу S&P 500 (об’єднує торгуються на біржі публічні компанії США c найбільшою капіталізацією), який впав більш ніж на 12% за той же період.

На ціни на папери вплинув безпрецедентний попит на послуги Amazon в багатьох країнах, де більшість магазинів закриті через карантин. Amazon не тільки реалізує свої товари в інтернет-магазині, але і надає свою платформу і мережу доставки іншим продавцям як маркетплейс.

Amazon – перша з найбільших американських компаній, яка оговталася після розпродажу на фондових ринках, що почалася в кінці лютого, відзначає видання.

Нагадаємо: 16 березня сукупний статок 20 найбагатших людей світу скоротився на $68 млрд. Безос, зокрема, тоді за день втратив $5,3 млрд.

Також читайте

Amazon додатково візьме на роботу 10 000 людей17 березня 2020, 15:49

Більшість товарів на AliExpress, Amazon та eBay не відповідає стандартам якості – дослідження 1 березня 2020, 16:25

10 мільярдерів, які втратили найбільше грошей через коронавірус за тиждень 1 березня 2020, 14:55

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение