ДТЕК поки що не змінює плани щодо обсягів видобутку природного газу

Однак в компанії не виключають, що плани можуть змінитись в найближчі місяці

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

перегляди

Енергохолдинг ДТЕК наразі, незважаючи на падіння цін на природний газ, зберігає плани за обсягом видобутку в 2020 році на рівні 1,750 млрд куб. м. Окрім того, компанія також продовжує виконувати заплановану на цей рік програму буріння нових свердловин. Про це повідомив генеральний директор компанії Максим Тимченко, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми не очікуємо різкого відкоту за ціною на газ в найближчий рік-два, розбудовуємо свої інвестиційні плани виходячи з того рівня, який зафіксований сьогодні. Поки ми не відмовляємося від планів за обсягом видобутку цього року – 1,750 млрд куб. м. Продовжуємо програму буріння , яка була на цей рік, і чотири свердловини, я сподіваюся, ми зможемо завершити, що дозволить наростити обсяг видобутку газу в цьому році. Це я кажу з позиції сьогоднішнього дня, ситуація настільки швидко розвивається, що ці плани можуть бути переглянуті через місяць- два» , – сказав очільник ДТЕК.

Нагадаємо: раніше цього дня стало відомо про наміри ДТЕК вивести в простій найбільше вугледобувне підприємство країни «Павлоградвугілля» .

Також читайте

ДТЕК Ахметова виводить в простій найбільше вугледобувне підприємство країни14 квітня 2020, 18:20

Україна закінчила опалювальний сезон із найвищими запасами газу за останні 30 років10 квітня 2020, 15:40

Директором зі стратегії та фінансів компанії ДТЕК призначили Олега Тимківа 7 квітня 2020, 21:25

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение