ДСНС продовжує ліквідацію лісових пожеж у Зоні відчуження

Радіаційний фон по Києву та Київській області — в межах норми

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) продовжує ліквідацію лісових пожеж на території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, станом на сьому годину ранку 15 квітня підрозділами ДСНС надається допомога Державному агентству України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) у гасінні тліючих пеньків та деревини в осередках пройдених вогнем на території Корогодського, Детятківського, Паришівського та Денисовицького лісництв. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

«Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,014 мР/год, Київська область – в межах 0,012 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год)», – йдеться в повідомленні.

У ДСНС інформують, що відкритого вогню не спостерігається.

Інженерною технікою створено 158 км мінералізованих смуг. Двома вертольотами пожежної авіації протягом 14 квітня було здійснено три скиди води загальним об’ємом у шість тонн.

Усього на території Зони відчуження залучено 521 особу та 124 одиниці техніки, з них від ДСНС  410 осіб та 86 одиниць техніки, в тому числі два вертольоти.

Раніше виконувач обов`язків голови Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов  повідомив, що лісову пожежу в Чорнобильській зоні вдалося згасити

Більше про пожежу, її причини та про те, хто відповідатиме за наслідки читайте в матеріалі Mind «Вогняна зона: що призвело до пожежі навколо Чорнобильської АЕС».

Також читайте

У МОЗ рекомендують не виходити з дому вранці через пожежі в Чорнобильській зоні15 квітня 2020, 10:35

Зеленський пообіцяв не приховувати правду про радіаційний фон в столиці та Київській області14 квітня 2020, 21:09

Вогняна зона: що призвело до пожежі навколо Чорнобильської АЕС14 квітня 2020, 20:30

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение