«Дарниця» зареєструвала фармацевтичну субстанцію гідроксихлорохіну

Терапія лікарськими засобами з діючою речовиною гідроксихлорохін застосовується для пацієнтів з COVID-19 середнього та важкого ступеню тяжкості за інформованої згоди пацієнта

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляди

«Дарниця» зареєструвала фармацевтичну субстанцію гідроксихлорохіну, який включений до національного протоколу лікування коронавірусної інфекції (COVID-19) як препарат експериментальної терапії, про це повідомляє пресслужба компанії.

Препарати, до складу яких входить діюча речовина гідроксихлорохін, застосовуються для лікування хворих на COVID-19 у США, Японії та європейських країнах в рамках клінічних досліджень за умови отримання обов’язкової згоди пацієнта.

«Дарниця» отримала державну реєстрацію на субстанцію гідроксихлорохін і продовжує процес необхідних дій, щоб розпочати виробництво готового лікарського засобу, – повідомив голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків. Ми зареєстрували субстанцію гідроксихлорохін у максимально короткий термін завдяки оперативним діям Державного експертного центру та Міністерства охорони здоров’я. Ми дякуємо Тетяні Думенко і команді Державного експертного центру та МОЗ за розуміння і швидку реакцію у цьому важливому питанні».

Терапія лікарськими засобами з діючою речовиною гідроксихлорохін застосовується для пацієнтів з COVID-19 середнього та важкого ступеню тяжкості винятково в умовах стаціонару під наглядом лікаря та за інформованої згоди пацієнта.

Нагадаємо, «Дарниця» пропонує Києву засоби для дезінфекції місць загального користування.

Також читайте

SkyUp перевозитиме медичні вантажі з Китаю в Італію15 квітня 2020, 10:05

В Україні за добу зафіксовано 392 нових випадки COVID-1915 квітня 2020, 09:36

У світі на коронавірус захворіло понад 2 млн людей15 квітня 2020, 09:05

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение