Білорусь навіть і не думала скасовувати чемпіонат країни по футболу – ЗМІ

Білоруський чемпіонат залишився єдиним у Європі, який не перенесли або скасували через COVID-19

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

У Білоруській федерації футболу (АБФФ) поки не розглядають питання скасування національного чемпіонату через коронавірус. Про це повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на власні джерела, близькі до АБФФ.

«Поки питання про припинення чемпіонату країни з футболу не ставиться ні в якій формі», – повідомив співрозмовник видання.

У той же час офіційно в АБФФ ніяк не коментують можливість припинення чемпіонату.

«Нічого нового. Можливо, буде що сказати через кілька днів», – сказали в прес-службі федерації.

Чемпіонат Білорусі з футболу є єдиним національним футбольним чемпіонатом у Європі, який не був припинений, зупинений або перенесений через поширення COVID-19.

У зв’язку з цим на адресу АБФФ надходить чимало критики і вимог зупинити футбольний розіграш. У той же час футбольні вболівальники різних країн під час відсутності більш високо рейтингових чемпіонатів, почали виявляти великий інтерес до білоруської першості.

Нагадаємо: раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко називав епідемію коронавірусу масовим психозом та пропонував проводити профілактику за допомогою горілки і лазні. Білоруська федерація футболу, єдина в Європі, не стала ні скасовувати матчі національного чемпіонату, ні обмежувати присутність на них глядачів. 

Однак нещодавно міська адміністрація Мінська ухвалила широкий пакет карантинних заходів для боротьби SARS-CoV-2. Цікаво, що школи та дитячі садочки, їдальні, кафе та ресторани, а також перукарні та салони краси продовжили роботу.

Також читайте

SkyUp перевозитиме медичні вантажі з Китаю в Італію15 квітня 2020, 10:05

В Україні за добу зафіксовано 392 нових випадки COVID-1915 квітня 2020, 09:36

У світі на коронавірус захворіло понад 2 млн людей15 квітня 2020, 09:05

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение