Страхова компанія ARX відзначає підвищений попит на телемедицину

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

НОВИНИ

Страхування

Технології

Реклама
Страхова компанія ARX відзначає підвищений попит на телемедицину
З початку карантину більше 200 клієнтів ARX скористалося послугою телемедицини, що в три рази більше, ніж у січні-лютому 2020 року
Цей матеріал також доступний російською

Оскільки карантин вніс свої корективи в роботу клінік і життя громадян України, зріс попит на дистанційні послуги, зокрема, на телемедицину. З початку карантину більше 200 клієнтів ARX скористалося послугою телемедицини, що в три рази більше, ніж у січні-лютому 2020 року. На даний момент у компанії більше 20 телемедичних консультацій на день і попит на них зростає.

Телемедицина – це дистанційна медична консультація. Сама консультація проходить в телефонному режимі, чаті або по скайп, потім клієнт отримує офіційний консультативний висновок. Після надання послуги представники асистансу обов’язково зв’язуються з застрахованим для отримання зворотного зв’язку і надання медикаментів.

Клієнтам ARX телемедицина доступна з 2017 року, компанія однією з перших запровадила цю послугу. У країнах Західної Європи і США телемедицина давно стала стандартом. І пацієнт має право сам вирішувати, як йому отримати медичну допомогу: відправитися до лікаря особисто або зв’язатися з ним дистанційно (звичайно, якщо мова не йде про екстрених випадках, що вимагають госпіталізації).

«Ми запустили проєкт з телемедицини ще три роки тому, розуміючи світові тренди. Тоді наші партнери, в першу чергу приватні клініки не дуже хотіли розвивати його. Тепер ситуація різко змінилася і ця послуга стане необхідною. Я думаю, що найближчим часом багато клієнтів вимагатимуть прийом у лікаря дистанційно: по телефону, по скайпу і іншим каналам зв’язку. Для того щоб економити час і не наражати себе на небезпеку», – зазначає Андрій Перетяжко, Голова Правління страхової компанії ARX.

На сьогодні послуги телемедеціни від ARX пропонують 35 клінік Києва, Львова, Одеси, Харкова, Миколаєва. Клієнти з інших міст можуть скористатися послугами лікарів брендових клінік і для цього не потрібно їхати за сотні кілометрів.

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно з даними НКФУ серед 245 страхових компаній).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Також читайте

Плюс 270 випадків за добу – свіжі дані від МОЗ щодо коронавірусу в Україні14 квітня 2020, 10:02

Ляшко: продуктові ринки закриваються – в їх роботі виявлені порушення14 квітня 2020, 09:11

США: Китай масово виселяє чорношкірих через коронавірус, однак офіційно спростовує це13 квітня 2020, 21:15

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение