США: Китай масово виселяє чорношкірих через коронавірус, однак офіційно спростовує це

Африканців насильно тестують на коронавірус і відбирають у них паспорти

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

перегляди

11 квітня група послів африканських країн у Китаї написала відкрите звернення до уряду країни. Вони розповіли про те, що громадяни їх країн, що живуть у китайському місті Гаунчжоу, зазнають утисків, передає Reuters.

Зокрема, деякі африканці розповіли, що їх насильно тестують на коронавірус, примушують до жорсткого карантину або ж виселяють з будинків, бо вважають потенційними рознощиками коронавірусу. Міська влада Гуанчжоу, за їх словами, заборонила барам і закладам харчування обслуговувати темношкірих мешканців.

У зверненні послів відзначається ряд зареєстрованих інцидентів, в тому числі той факт, що африканців виселяють з готелів серед ночі, забирають їхні паспорти і загрожують відкликанням віз, депортацією чи арештом.

Міністр закордонних справ Гани і лідер нижньої палати парламенту Нігерії також окремо зустрілися з послами Китаю в своїх країнах з приводу повідомлень про жорстоке поводження з африканцями в Гуанчжоу.

На лист відреагували в консульстві США: представники дипломатичної місії випустили попередження для чорношкірого населення Китаю і звинуватила Пекін у дискримінації.

Китай спростував масове виселення чорношкірих з будинків у місті Гуанчжоу. Про це заявив прес-секретар МЗС Чжао Ліцзянь.

Він підкреслив, що в країні немає ніякої дискримінації приїжджих «африканських братів». За словами Ліцзянь, такі звинувачення Вашингтона – це лише спроба завдати шкоди відносинам Пекіна з іншими країнами.

Нагадаємо, контррозвідка Німеччини виявила, що Китай веде пропаганду в інших країнах на тлі пандемії коронавірусу.

Між тим американці через суд вимагають від КНР компенсацію за коронавірус – потенційний позов за шкоду від коронавірусу може скласти $1,2 трлн.

Також читайте

Ляшко: продуктові ринки закриваються – в їх роботі виявлені порушення14 квітня 2020, 09:11

Нафтовидобувна компанія в США вперше призупинила роботу через відсутність замовлень13 квітня 2020, 21:36

Страхова компанія ARX відзначає підвищений попит на телемедицину13 квітня 2020, 21:25

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение