МВФ схвалив списання боргів 25-ти найбіднішим країнам на $500 млн

Керівник фонду закликала інші країни долучитися до допомоги найбіднішим

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

1коментар

Міжнародний валютний фонд надасть $500 млн для підтримки найбідніших країн, які постраждали від коронавірусу. Виконавча рада МВФ схвалила негайне списання боргів для 25 країн. Про це повідомила Кристаліна Георгієва, керуючий директор МВФ.

«Виконавча рада МВФ затвердила негайне звільнення від тягаря заборгованості 25 країн-членів МВФ в рамках допомоги Фонду у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19», – заначила вона.

«Це допоможе найбіднішим і найбільш вразливим країнам, позбувшись їх боргових зобов’язань перед МВФ протягом наступних шести місяців, направити більше своїх обмежених фінансових ресурсів на життєво важливі медичні заходи в умовах поширення коронавірусу», – йдеться в повідомленні глави МВФ.

Вона пояснила, що в даний час Фонд може надати близько $500 млн у вигляді субсидій з обслуговування боргу, включаючи нещодавню допомогу США в розмірі $185 млн і $100 млн, надані Японією. Китай і Нідерланди також надали значні внески.

«Я настійно закликаю інших донорів допомогти нам поповнити ресурси Фонду та ще більше розширити наші можливості з полегшення тягаря заборгованості протягом двох років нашим найбіднішим країнам-членам», – сказала вона.

Країни, які отримають допомогу з обслуговування боргу сьогодні: Афганістан, Бенін, Буркіна-Фасо, Центральноафриканська Республіка, Чад, Коморські Острови, Конго, ДР, Гамбія, Гвінея, Гвінея-Бісау, Гаїті, Ліберія, Мадагаскар, Малаві, Малі, Мозамбік, Непал, Нігер, Руанда, Сан-Томе і Прінсіпі, Сьєрра-Леоне, Соломонові Острови, Таджикистан, Того і Ємен.

Також читайте

Рада розгляне «антиколомойський» законопроєкт у другому читанні після Великодня — Корнієнко14 квітня 2020, 10:40

Міністри ЄС узгодили план підтримки економіки на понад пів трильйона доларів10 квітня 2020, 10:05

Інфляція в КНР істотно сповільнилась через карантинні заходи10 квітня 2020, 08:55

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение