Ляшко: продуктові ринки закриваються – в їх роботі виявлені порушення

Головний санлікар скасував власний дозвіл на їх роботу, виявивши числені порушення

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко вирішив скасувати власну постанову, якою з 31 березня дозволялася робота ринків під час карантину. Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

 З 14 квітня дозвіл на роботу ринків скасовано.

«Ринки не будуть працювати, здорового глузду там немає, так само як і з церквами. Від завтра мою постанову, яка прописувала умови, як відкриватись і працювати ринкам, визнають такою, що втратила чинність», – заявив Ляшко.

За його словами, дозвіл на роботу ринків було введено для того, щоб українці мали доступ до дешевших продуктів, ніж у магазинах. У той же час, зазначив головний санітарний лікар, були виявлені численні порушення і зловживання, які змусили його переглянути рішення скасувати дозвіл.

«Ми мали шалені порушення», – додав він.

31 березня головний санітарний лікар Віктор Ляшко спеціальним розпорядженням дозволив роботу продовольчих ринків, але з низкою умов та обмежень. Ринки мали дотримуватись жорстких санітарно-епідемічних умов, забезпечити відстань між покупцями не менш як 1,5 метра, а керівництво мало забезпечити працівників ринку індивідуальними засобами захисту, однак цього зроблено в більшості випадків не було.

Також читайте

Страхова компанія ARX відзначає підвищений попит на телемедицину13 квітня 2020, 21:25

США: Китай масово виселяє чорношкірих через коронавірус, однак офіційно спростовує це13 квітня 2020, 21:15

Кліматологи: чим більше в повітрі пилу і смогу – тим швидше поширюється коронавірус13 квітня 2020, 20:21

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение