Кияни заборгували за комунальні платежі 6 млрд грн

Комунальники просять розрахуватися за послуги до кінця місяця

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Кияни заборгували за житлово-комунальні послуги майже 6 млрд грн. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв на брифінгу 8 квітня.

«Загалом на сьогоднішній день заборгованість киян за комунальні послуги – це вивезення сміття, послуга з утримання будинку, прибудинкової території, опалення, гаряче водопостачання, 6 мільярдів гривень», – сказав Пантелеєв.

Він наголосив, що тенденція щодо зменшення рівня оплати комунальних платежів може призвести до перебоїв із наданням послуг.

«Адже наша з вами плата за комуналку – це більшою частиною заробітня платня того персоналу, який працює на підприємстві», – зазначив заступник голови КМДА.

Керівники «Київводоканалу», «Київкомунсервісу», «Київтеплоенерго» та Центру комунального сервісу пояснили, що багатотисячні колективи підприємств нині безперервно працюють в тяжких умовах і закликали киян розрахуватися за послуги до кінця місяця. Про це повідомляє газета «Вечірній Київ».

На сьогодні терміни сплати перенесені й розрахуватися без санкцій можна до 30 числа місяця.

Директор «Енергозбуту» від КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін розповів, що перш за все гроші, отримані від киян за послуги, йдуть на закупівлю газу, реконструкцію застарілих теплотрас, які необхідно перекласти до початку нового опалювального сезону. А також на зарплату десятку тисяч енергетиків-киян.

Директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич пояснив, що у підприємства збільшилися витрати на дезінфекцію сміттєвих контейнерів, на індивідуальний захист співробітників.

«Щоденно на вулицях міста працюють 150 машин-сміттєвозів і 130 екіпажів. Послуга з вивезення непотребу надається і надалі надаватиметься безперебійно», – розповів Ляшкевич.

«Київводоканал» також надає безперебійно воду у домівки киян. Крім того, на підприємстві налагоджено виробництво дезінфікуючих засобів для потреб міста: миття вулиць, зупинок, переходів.

Центр комунального сервісу наразі надає онлайн-сервіси для консультацій та дистанційних розрахунків, зокрема, на сайті ЦКС можна знайти додаткові телефонні номери районних відділень ЦКС для консультацій.

Усі можливі способи оплати послуг онлайн можна знайти на сайтах Київводоканалу, Київкомунсервісу, Київтеплоенерго, Київгазу, Київських енергетичних послуг Yasno.

Нагадаємо: Кабінет Міністрів запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому становитиме 300 гривень для родини, а також збільшив на 50% соціальні нормативи користування окремими комунальними послугами. 

Також читайте

Страхова компанія ARX відзначає підвищений попит на телемедицину13 квітня 2020, 21:25

Кліматологи: чим більше в повітрі пилу і смогу – тим швидше поширюється коронавірус13 квітня 2020, 20:21

Іран не може розшифрувати «чорні скриньки» збитого українського літака через коронавірус13 квітня 2020, 16:27

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение