50-70% випадків коронавірусу проходять без симптомів – дослідження

Саме в такому стані люди схильні найбільше поширювати хворобу

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Вчені з Сінгапуру вважають, що передача коронавірусу від людини до людини може здійснюватися від безсимптомних носіїв приблизно в 70% випадків, пише видання The Straits Times.

 «Проведені дослідження показують, що від 50 до 70% вже інфікованих COVID-19 не мають жодних симптомів, в такому стані вони можуть перебувати до чотирьох тижнів, поширюючи при цьому вірус», – зазначив фахівець з інфекційних захворювань Ліон Ное Нам.

Правда, на його думку, «навіть якщо безсимптомні носії в кінцевому результаті не перехворіють, вони зможуть виробити імунітет, хоча на це буде потрібно кілька років».

Виконавчий директор національного центру інфекційних захворювань Лео І Синь вважає, що «передача вірусу від безсимптомних носіїв є одним з головних викликів у боротьбі з коронавірусом». За її словами, «відсутність або ж сплутані симптоми часто вводять людей в оману щодо свого стану, і вони продовжують звичайну життєдіяльність, не усвідомлюючи небезпеку поширення інфекції».

Науковий керівник програми вивчення інфекційних захворювань Національного університету Сінгапуру, доцент Сюй Лі Ян зазначила, що «таких носіїв дуже важко визначити, але вони існують». На його думку, «тести, які проводяться в масовому порядку, в тому числі на круїзних лайнерах Німеччини, Ісландії, Південної Кореї і частково в Китаї, підтверджують такі висновки».

Станом на сьогодні в Сінгапурі кількість підтверджених випадків перевищила 2900 осіб, 9 людей померли.

Нагадаємо, у Сінгапурі штрафуватимуть та ув’язнюватимуть людей, які не триматимуть дистанцію в 1 м.

Також читайте

14-17 квітня в Україні очікується пік захворювання на COVID-19 – Ляшко14 квітня 2020, 12:00

ВООЗ: одночасно розробляються 70 вакцин від коронавірусу, з них 3 вже тестують14 квітня 2020, 11:40

Плюс 270 випадків за добу – свіжі дані від МОЗ щодо коронавірусу в Україні14 квітня 2020, 10:02

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение