Work.ua спрямовуватиме 10% від покупок клієнтів на заходи з протидії COVID-19 протягом місяця

Раніше компанія виділила 1 млн грн благодійної допомоги медичним закладам

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Компанія Work.ua буде перераховувати 10% від усіх оплат за послуги порталу, здійснених у період з 10 квітня до 10 травня, на закупівлю предметів захисту медиків. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«На ці гроші ми плануємо закуповувати захисні костюми, респіратори, рукавички тощо  – все необхідне для захисту медиків, та передавати в лікарні, яким така допомога потрібна найбільше. Звісно, після завершення закупівель ми розкажемо вам, що саме придбали та куди передали», – сказано в повідомленні.

Аби долучитись до благочинної кампанії, достатньо просто замовити будь-які послуги на Work.ua та оплатити їх у період з 10 квітня до 10 травня. Придбаними послугами не обов’язково користуватись під час карантину, вони будуть активні, допоки не будуть використані.

Раніше компанія виділила 1 млн грн та передала до лікарень 600 літрів спирту, більше тисячі одноразових халатів, рукавичок, респіраторів, захисних фартухів, тисячі захисних шапочок та бахіл. 

Окрім того, Work.ua повернула місяць використовуваних послуг усім компаніям, яких застав карантин під час пошуку співробітників.

Нагадаємо: Кабмін запустив інформаційні дашборди, що відстежують та відображають забезпеченість медичних закладів України необхідними ресурсами для прийому хворих на COVID-19.

Також читайте

МК «Галичина» долучилася до ініціативи МОЗу «Підтримую лікарів»10 квітня 2020, 20:51

Антикризовий штаб протидії коронавірусу в Одеській області зібрав 115 млн грн і забезпечив 24 регіональні лікарні10 квітня 2020, 13:20

lifecell придбав два апарати ШВЛ для українських лікарень за 1 млн 50 тис. грн10 квітня 2020, 12:15

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение