МК «Галичина» долучилася до ініціативи МОЗу «Підтримую лікарів»

Компанія безкоштовно забезпечує лікарні молочною продукцією

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Молочна компанія «Галичина» долучилася до соціальної кампанії Міністерства охорони здоров’я з підтримки лікарів, які борються з поширенням епідемії COVID-19. Про це йдеться в повідомленні пресслужби.

Уже два тижні поспіль компанія допомагає українським лікарням та безкоштовно забезпечує їх молочною продукцією. «Галичина» передає свою продукцію Олександрівській клінічній лікарні м. Києва, Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, Радехівській центральній районній лікарні та Лопатинській районній лікарні, у найближчий час –  Львівській обласній лікарні позалегеневого туберкульозу та НДСЛ «Охматдит». Також МК «Галичина» допомогла вірусологічній лабораторії Львівського обласного лабораторного центру МОЗ.

«Наша компанія працює в повному обсязі, з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки та статусу соціально-відповідальної компанії. У першу чергу почали допомагати Львівській інфекційній клінічній лікарні. Адже знаємо, що у цьому закладі госпіталізовані хворі на коронавірус. Також підтримали ініціативу МОЗ і допомагаємо лікарям», – зазначає виконавчий директор МК «Галичина» Володимир Петрина.

Згідно з повідомленням, до роботи з молочною продукцією долучається мінімум співробітників через високий рівень автоматизації виробництва. 

Також читайте

Work.ua спрямовуватиме 10% від покупок клієнтів на заходи з протидії COVID-19 протягом місяця10 квітня 2020, 17:30

Антикризовий штаб протидії коронавірусу в Одеській області зібрав 115 млн грн і забезпечив 24 регіональні лікарні10 квітня 2020, 13:20

lifecell придбав два апарати ШВЛ для українських лікарень за 1 млн 50 тис. грн10 квітня 2020, 12:15

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение