Google заборонив своїм співробітникам використовувати Zoom

В компанії вважають китайський додаток небезпечним

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

На початку квітня 2020 року компанія Google розіслала співробітникам листи, в яких попередила, що призупиняє роботу програми Zoom на корпоративних ноутбуках через вразливості в її безпеці, пише BuzzFeed.

Відправку листів виданню підтвердив представник Google Хосе Кастанеда, зазначивши, що заборона на використання позитивно схвалені компанією додатків діє в компанії давно.

Співробітники, які використовували Zoom для спілкування з друзями, зможуть дзвонити близьким через браузер або з телефону.

Zoom зіткнувся з вибуховим зростанням популярності в період карантину. Разом з цим в сервісі стали знаходити вразливості. Як пояснив глава Zoom Ерік Юань, компанія вклала основні ресурси в підтримку стабільної роботи і через це не змогла забезпечити належний рівень безпеки.

На тлі масового переходу працівників на віддалену роботу кількість користувачів додатка зросла в 20 разів за три місяці, до 200 млн осіб на добу в березні 2020 року.

Компанія вже працює над захистом даних, розповів Юань. Для цього вона найняла колишнього керівника служби безпеки Facebook Алекса Стамоса. Дзвінки будуть здійснюватися з наскрізним шифруванням, але на це буде потрібно кілька місяців, пояснив глава Zoom.

Заборону на Zoom вже наклала SpaceX, користуватися додатком заборонило міністерство освіти Нью-Йорка, Сенат США і уряд Тайваню. Фахівці з безпеки розкритикували Zoom за витік даних і вразливості для злому.

Нагадаємо, в Україні вперше відбудеться онлайн-суд у додатку Zoom.

Також читайте

Apple та Google спільно працюють над технологією відслідковування контактів з хворими на COVID-1911 квітня 2020, 14:40

На хайпі: як популярні сервіси борються з поширенням фейків про коронавірус в Україні 6 квітня 2020, 11:30

Google та Microsoft зробили сервіси корпоративного зв’язку безкоштовними через коронавірус 5 березня 2020, 10:30

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение