100 000 моряків по світу заблоковані на своїх суднах через коронавірус

Багато суден, де були виявлені заражені, взято під суворі карантинні заходи

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Близько 100 000 моряків по всьому світу не можуть покинути свої судна через поширення коронавірусу. Багато з них «змушені продовжувати контракти замість того, щоб повернутися до сім’ї і друзів», пише Deutsche Welle з посиланням на представника профспілки Verdi Роберта Хенгстера в п’ятницю, 10 квітня.

Порти по всьому світу ввели різноманітні обмеження з метою стримати поширення інфекції. Серед заходів – заборона на вхід в гавані або обов’язковий карантин для екіпажів. Крім того, доводиться заповнювати велику кількість формулярів про здоров’я команди, зазначає капітан контейнеровоза Essen Express Тобіас Камман.

Багато авіакомпаній тимчасово припинили виконувати рейси.

Як правило, протягом місяця відбувається ротація близько 100 000 чоловік на бортах суден, однак на тлі пандемії COVID-19 екіпажі змушені залишатися на борту.

При цьому голова правління Об’єднання німецьких судноплавних компаній (VDR) Альфред Хартман  закликав не поширювати різноманітні обмеження на в’їзд моряків. На німецьких торгових судах досі не виявлено жодного випадку захворювання COVID-19.

Міжнародна палата судноплавства і профспілки звернулися зі спільним листом до урядів країн G20 із закликом звернути увагу на проблему і зробити можливим відпустку моряків на березі за умови дотримань всіх запобіжних заходів, а також забезпечити медичний огляд моряків на березі, оскільки на торгових судах немає лікарів. Ротацію екіпажів неприпустимо відкладати на довгий час з гуманітарних міркувань, а також з міркувань безпеки і трудового права, підкреслюється в листі.

Також читайте

США можуть ввести санкції проти країн, які не забирають своїх громадян в умовах пандемії11 квітня 2020, 17:20

Apple та Google спільно працюють над технологією відслідковування контактів з хворими на COVID-1911 квітня 2020, 14:40

У США за добу померло понад 2000 людей11 квітня 2020, 12:20

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение