В МОЗ дали прогноз щодо розвитку коронавірусу в Україні

Пік захворювання ще не настав, карантинні заходи поки що послаблюватися не будуть

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Міністерство охорони здоровʼя України очікує, що пік поширення коронавірусу COVID-19 в країні настане 14-15 квітня. Про це міністерство повідомило в своєму Telegram-каналі.

«Згідно зі статистикою, карантинні заходи уповільнюють поширення грипу та коронавірусної хвороби. Однак пік інфікування коронавірусом в Україні ще не настав, він прогнозується на 14-15 квітня», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в міністерстві зазначили, що в Україні епідемія коронавірусу почалася на місяць пізніше, ніж в інших країнах, тому, за словами МОЗ, «розслаблятися» ще зарано.

Також повідомляється, що найближчим часом не очікується ніякого послаблення карантинних заходів.

«Уряд не планує достроково послаблювати карантинні заходи. Для своєї безпеки та безпеки рідних українці поки що мають залишатись удома», – наголошується в повідомленні.

При цьому зазначається, що такі ж заходи вжито в більшості країн Європи, і ВООЗ настійно рекомендує не послаблювати їх найближчим часом.

Станом на ранок 9 квітня на Україні зафіксовано 1 892 випадки зараження коронавірусом. Померли 57 осіб, 45 пацієнтів одужали. За добу було зафіксовано 224 нових випадки зараження, з них 5 – серед дітей.

За добу померло 5 осіб.

За добу найбільша кількість підтверджених випадків COVID-19 у Києві, Чернівецькій, Львівській та Кіровоградській областях.

Загалом найбільше випадків COVID-19 зареєстровано в місті Києві (300), Чернівецькій області (302), Івано-Франківській області (218) та Тернопільській області (169).

Всього зареєстрованих випадків COVID-19 в Україні серед осіб від 30 років – 82% від усіх хворих. У статево-віковій структурі серед померлих переважали жінки (54%) від 50 років. Померлі від COVID-19 мали важкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень.

Також читайте

Антикризовий штаб протидії коронавірусу в Одеській області зібрав 115 млн грн і забезпечив 24 регіональні лікарні10 квітня 2020, 13:20

Через зупинки заводів, спровоковані COVID-19, європейський автопром втратив 1,5 млн автівок10 квітня 2020, 13:00

Світовий банк виділив Україні $50 млн для підтримки вразливих верств населення у період епідемії10 квітня 2020, 12:35

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение