Уряд та НБУ готують дві програми підтримки малого бізнесу – Зеленський

Першим кроком стане переформатування програми «5-7-9» та рефінансування існуючих кредитів

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

перегляд

Кабінет Міністрів та Національний банк (НБУ) напрацювали перші дві програми швидкої кредитної підтримки малого бізнесу, які представили президенту Володимиру Зеленському. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

«За допомогою цих програм ми збережемо робочі місця, а також певну частину сплати податків», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова Зеленського.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що найшвидшою допомогою стане переформатування програми «5-7-9» для її дієвості в карантинних умовах. Зокрема, вона буде значно спрощена і спрямована на рефінансування кредитів, що існують. Друга програма створюється з нуля, нині вона на стадії фіналізації.

У повідомленні зазначається, що обидві програми передбачатимуть умови збереження бізнесами майже всього фонду оплати праці та кількості найнятих працівників і спрямовані на мінімізацію безробіття та створення умов для швидкого перезапуску економіки після завершення карантину.

Згідно повідомленню, Шмигаль планує впровадження програм одразу після їхньої фіналізації.

Уряд розраховує, що першу підтримку можна буде почати надавати вже найближчим часом. Додатково ведеться робота над програмами для нових підприємців та середнього бізнесу.

Нагадаємо: прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що протягом квітня уряд не відступить від запроваджених обмежень, а розглядати послаблення карантинних заходів буде лише в травні за умови зниження динаміки захворюваності на COVID-19 в Україні.

Також читайте

Через зупинки заводів, спровоковані COVID-19, європейський автопром втратив 1,5 млн автівок10 квітня 2020, 13:00

Світовий банк виділив Україні $50 млн для підтримки вразливих верств населення у період епідемії10 квітня 2020, 12:35

Франція створює фонд у 20 млрд євро для допомогти великим місцевим компаніям10 квітня 2020, 12:00

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение