Світові виробники шоколаду пропонують безпрецедентні знижки через падіння попиту

Покупці обирають туалетний папір та консерви, а не традиційних великодніх шоколадних кроликів

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Швейцарські виробники шоколаду пропонують безпрецедентне зниження цін, намагаючись підтримати слабкий попит на продукт під час великоднього сезону в той час як покупці надають перевагу скупівлі туалетного паперу та консервів, а не святкових шоколадних кроликів.

Як повідомляє Bloomberg, швейцарська Lindt & Spruengli пропонує знижку у 30% на увесь великодній асортимент. Рітйлери по усій Європі та Північній Америці також вдались до практики знижок до 50%.

У зв’язку із карантинними заходами та втратою доходів та роботи великої кількості людей, покупці зараз зосереджуються на купівлі основних продуктів харчування і уникають марнотратства.

Lindt & Spruengli, найбільший у світі виробник шоколаду преміум-класу, почав постачати великодні продукти роздрібним продавцям ще до того, як спалах коронавірусу був оголошений пандемією. Його магазини зараз стоять закриті, а шоколадні кролики та яйця припадають пилом на полицях через заборону на перевезення. Традиційно на Великдень припадає 15% від загального обсягу продажів компанії. Звісно, виробник перейшов в онлайн, однак це навряд чи дозволить компенсувати потенційні втрати.

Lindt & Sprüngli AG – швейцарська компанія, виробник шоколаду та інших кондитерських виробів, а також фірмова мережа магазинів і кафе по реалізації цієї продукції. Виробничі потужності компанії знаходяться в Швейцарії, Німеччині та Франції. Крім безпосередньо шоколаду, який вважається одним з найбільш якісних у світі, фабрика також випускає шоколадні та інші цукерки, а також деяку іншу кондитерську продукцію. Lindor – найвідоміша продуктова лінійка фабрики, цукерки цієї марки складаються з твердої оболонки і м’якою начинки.

Також читайте

Експорт з України впав на 5,5%, імпорт – на 19,2% у порівнянні з IV кварталом 2019 року10 квітня 2020, 14:25

Через зупинки заводів, спровоковані COVID-19, європейський автопром втратив 1,5 млн автівок10 квітня 2020, 13:00

Світовий банк виділив Україні $50 млн для підтримки вразливих верств населення у період епідемії10 квітня 2020, 12:35

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение